Skocz do zawartości
Forum

Ból piersi i sutków, zaparcia oraz brązowy śluz a ciąża


Gość gl...20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! :) mam pytanie mam cykle przewaznie 31-32 dni ostanio okres miałam 3 stycznia skonczył sie 8 a dzisiaj mam 28 cykl a od tygodnia jakos tak mam nabrzmiałe piersi wrazliwe i sutki tez i ciezkie najgorzej mnie bola jak sciagne stanik ,mam zatwardzenie :P i dzisiaj zauwazyłam w ubikacji na papierze toaletowym brązowy sluz dodam ze miałam go cały cykl jak nigdy i zaczął mnie boleć przez chwilke brzuch jak na okres ,strasznie mnie to dziwi bo nigdy mnie piersi nie bolały tak wczesnie i nigdy nie miałam takich plam zawsze jak dostałam brazowe plamy to zaraz krew i okres a tu nic .dodam ze stralismy sie ten miesiac o dziecko i kochalismy sie 19-21 stycznia ,chciałam poradzic sie opini eksperta czy to mozliwa implantacja czy raczej zbliżajacy sie okres badz cos innego ? z góry Dziekuje pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów ocenić czy jest Pani w ciąży. Jak najbardziej istnieje jednak taka możliwość. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku. Jeśli wynik będzie negatywny proszę cierpliwie poczekać na miesiączkę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...