Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki, spadek wagi i lepki śluz


Gość Maria Magdalena

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maria Magdalena

Witam, proszę o wyrażenie swojej opinii na temat mojego problemu. Miesiączkuję od 5 lat, nieregularnie, jednakże największe odstępy czasowe to ok. 5 dni. Objawy zbliżającej się miesiączki odczuwam zazwyczaj tydzień przed rozpoczęciem - wypryski na twarzy, ból jajników. Ostatnią miesiączkę miałam 18 stycznia, do tej pory nic, choć powinna się zjawić około 20 lutego (+/). W grudniu i w styczniu "zabawialiśmy się" z partnerem, jednakże nie doszło nigdy do prawdziwego stosunku, lecz kilku jego wsunięć we mnie na niecałą długość palca. Zdarzyło się to tylko dwa razy i trwało ok. minuty, nie doszło do zakończenia we mnie. Podczas tegorocznej zimy sporo chorowałam - w sumie w czasie od 2 połowy grudnia do początku lutego w odstępach czasowych brałam 4 antybiotyki, w ulotkach których było napisane o takim niepożądanym działaniu jak grzybica pochwy oraz niedokrwistość hemolityczna. Ponadto, mimo tego, iż się nie odchudzam i jem normalne porcje, trochę schudłam w ostatnim czasie. Ostatnia miesiączka na początku była bardzo skąpa i towarzyszyły jej słabe dolegliwości, co w moim wypadku jest dość dziwne. Około 16 lutego zaczęłam odczuwać comiesięczne dolegliwości - tj. wypryski, pobolewanie jajników, zmiana nastrojów, lecz do tego czasu nie zawitała do mnie miesiączka. Obecnie mogę zaobserwować przezroczysty/czasem biały, lepki śluz. Denerwuje się. Może warto dodać, że stres jest ogólnie wpisany w moje życie i już nawet nie zwracam uwagi na to czy go odczuwam, czy nie, więc myślę, że nie ma on wpływu na brak @.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisany przez Panią brak miesiączki może mieć bardzo wiele przyczyn. Może być to wynik zaburzeń hormonalnych, anemii, zaburzeń funkcji tarczycy, schorzeń ogólnoustrojowych i wielu innych. Najprawdopodobniej nie jest to jednak ciąża. Niestety nie ma jednak takiej możliwości, by w ramach porady internetowej postawić konkretną diagnozę. W tym celu proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...