Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu przy cyście na jajniku


Gość madziorek7112

Rekomendowane odpowiedzi

Gość madziorek7112

Witam mam 23 lata.
Pierwszy raz na wizycie u ginekologa byłam 29.11.2012 aby sprawdzić czy wszystko jest ok, ale niestety wykrył mi cystę 20mm, a przyznam że przed wizytą miałam regularny okres. Przepisał mi na nią Provera 5 mg i miałam brać 15 dni . Ale nie dostałam tego okresu nadal. Poszłam ponownie do Pana Doktora a on przepisał mi tabletki antykoncepcyjne Milivane które miały wyregulować mi cykl i spowodować wchłoniecie się cysty niestety dziś mija piąty dzień od skończenia a ja nadal nie mam okresu wizytę mam dopiero 27.03.2013r nie wiem czy poczekać do wizyty czy iść szybciej w ciąży raczej nie jestem czy to może być coś poważnego ????

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisany przez Panią wtórny brak miesiączki zdecydowanie wymaga dokładniejszej diagnostyki. Póki co powinna Pani jednak jeszcze poczekać - krwawienie z odstawienia powinno bowiem wystąpić dowolnego dnia podczas 7 dniowej przerwy, zaś z opisu wynika, że jest to dopiero 5 dzień. Jeśli krwawienie nie wystąpi proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem. Ponadto, jeśli istnieje takie prawdopodobieństwo, że może być Pani w ciąży, proszę wykonać test ciążowy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...