Skocz do zawartości
Forum

Długotrwała biegunka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!!!
Od ponad miesiąca mój brat przebywa w szpitalu w UK ponieważ tam już mieszka parę lat. A wszystko zaczęło się po Świętach Bożego Narodzenia. Na początku skarżył się na bóle brzucha po zjedzeniu posiłku. Po jakimś czasie wszystko się odmieniło i nie bolało go tylko wtedy gdy coś zjadł. Sytuacja się nie zmieniała mimo konsultacji z lekarzem bóle nadal występowały. Od miesiąca jak już wspominałem leży w szpitalu lekarze nie mogą znaleźć przyczyny. Podejrzewano zapalenie jelita cienkiego jednak badania to wykluczyły. Miał już dwa razy zrobioną gastroskopię, kolonoskopię, rezonans, biopsję i wszelkie inne badania.Nikt nie jest mu w stanie pomóc a on bardzo cierpi. Niewiemy za bardzo co robić. Po zjedzeniu posiłku po dwóch trzech h godzinach się wypróżnia wypróżnia. Schudł ponad 15 kg. Przez jakiś czas leżał na intensywnej terapii.Jest bardzo słaby. Co 4h pobierają mu krew już nie ma sił na żadne badania. Dokarmiany jest pozajelitowo. Czy ktoś wie jak mu pomóc??? Czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem???

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Pana objawy rzeczywiście są dość niepokojące. W ramach porady internetowej trudno jednak odpowiedzieć na pytanie jaka może być potencjalna przyczyna tych dolegliwości - nie mam bowiem żadnych danych szczegółowych dotyczących pacjenta, w tym wszystkich wyników badań, opisu zastosowanego leczenia, szczegółów dotyczących dolegliwości, itd. Proszę bowiem pamiętać, że przyczyną objawów może być zarówno choroba pasożytnicza, zapalne schorzenia jelit, infekcje, choroby ogólnoustrojowe jak i nowotwory. Bez wątpienia sugeruję jednak wykonanie badań kału oraz tomografii komputerowej jamy brzusznej, o ile oczywiście nie zostały dotychczas wykonane. Być może wyniki tych badań pozwolą ustalić konkretną diagnozę, co umożliwi właściwe leczenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...