Skocz do zawartości
Forum

Kłucie jajników i swędzenie pochwy


Gość nowa111

Rekomendowane odpowiedzi

mam 22 lata ....37 dzięń i nie mam okresu ( w ciąży nie jestem nie wspólżyłam nigdy) kiedyś byłam u ginekologa i mi powiedział ze to normalne że mam nie reguralny okres ale juz od 6 lat mam tak ..i tak różnie raz 30 potem 35 ,32 czasem nawet 40 , są mało obfite( używam tamponów) i strasznie teraz kłują mnie jajniki i mam świąd pochwy..mniej wiecej co to mogło by być?

Odnośnik do komentarza

no po 6 latacg to raczej powinno Ci się wszystko uregulować, coć niektóre kobiety mają cały czas nieregularny okres. Dobrze by było jakbyś zrobiła sobie badania hormonalne aby wykluczyć właśnie zaburzenia hormonalne.
Co do swędzenia pochwy to pewnie masz grzybicę pochwy. Kup sobie clotrimazolum i smaruj, jak nie przejdzie to idź do ginekologa

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisany przez Panią brak miesiączki, kłucie jajników oraz nieregularne miesiączki w wywiadzie wymagają dokładniejszej diagnostyki, tj. wykonania panelu badań hormonalnych. Świąd pochwy najprawdopodobniej jest zaś wynikiem infekcji. W celu wdrożenia leczenia infekcji oraz uzyskania skierowania na badania hormonalne proszę skonsultować się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...