Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza i pleców oraz brązowe plamienia


Gość gypsy___

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przedostatnią miesiączkę miałam 1 sierpnia. Kolejna powinnam dostać w tym samym terminie ale się opóxniła i dostałam ją 5 września. 8 września odbyłam stosunek z mężem(staramy się o drugie dziecko). 11 września miałam delikatne plamienie na papierze oraz przez 2-3 dni bolał mie brzuch tak jak przed miesiączką. Dziś 17 września nie wytrzymałam i poszłam po test ciążowy ale wyszedł negatywnie:( Czy jest prawdopodobne abym była w ciąży? Może zrobiłam test za szybko? Moje cykle zazwyczaj trwaja 30 dni. Ten był wyjątkiem bo trwał 34. Bardzo proszę o szybką odpowiedź bo zwariuje od tego myślenia. Tak bym chciała być w ciąży:)

Odnośnik do komentarza
Gość gypsy___

Witam,w niedzielę współżyłam z moim chłopakiem,w poniedziałek pojawił się śluz w kolorze brązowawym,potem to minęło i kilka razy jeszcze się tak wydarzyło,ale nie przywiązałam do tego większej roli,dzisiaj,czyli w sobotę tez pojawił się brązowy śluz, lekko krwawiłam i tyle. Do tego wszystkiego od poniedziałku towarzyszy mi ból podbrzusza i krzyża,ciążę wykluczam,ponieważ biorę tabletki antykoncepcyjne,a do tego współżyliśmy jeszcze z prezerwatywą. Od poniedziałku męczyła mnie również grypa żołądkowa,która trwała do czwartku i nie wiem czy po prostu mój organizm mógł się rozregulować?ponieważ tabletki nie zdążyły się nawet wchłonąć tylko od razu zostały zwrócone. Wyczytałam również,że te objawy mogą być podobne do objawów nadżerki,może,któraś z Was miała podobne objawy i mogłaby mi mniej więcej powiedzieć co to jest. Oczywiście do lekarza mam zamiar iść,tylko,że w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza

~ag...41
Witam. Przedostatnią miesiączkę miałam 1 sierpnia. Kolejna powinnam dostać w tym samym terminie ale się opóxniła i dostałam ją 5 września. 8 września odbyłam stosunek z mężem(staramy się o drugie dziecko). 11 września miałam delikatne plamienie na papierze oraz przez 2-3 dni bolał mie brzuch tak jak przed miesiączką. Dziś 17 września nie wytrzymałam i poszłam po test ciążowy ale wyszedł negatywnie:( Czy jest prawdopodobne abym była w ciąży? Może zrobiłam test za szybko? Moje cykle zazwyczaj trwaja 30 dni. Ten był wyjątkiem bo trwał 34. Bardzo proszę o szybką odpowiedź bo zwariuje od tego myślenia. Tak bym chciała być w ciąży:)

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej ocenić czy jest Pani w ciąży. Zdecydowanie za wcześnie wykonała Pani jednak test ciążowy. Proszę zatem powtórzyć test po około 14 dniach po stosunku. A propos plamienia, to proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem. Warto bowiem wykluczyć patologie układu płciowego, które mogą objawiać się takim plamieniem śródcyklicznym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...