Skocz do zawartości
Forum

Rozbieżne wyniki testu ciążowego


Gość Monikkkka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monikkkka

Witam.. Spóźnia mi sie miesiaczka 3 dni. Zrobiłam test ciazowy, druga kreska wyszła bardzo słabo, dla pewności zrobiłam drugi test z tej samej firmy i wyszła jeszcze bledsza.. Czytałam ze nawet jak jest słaba to jest sie w ciąży, ale nie mogłam w to uwierzyć i na drugi dzien rano zrobiłam trzeci test z innej firmy niz dwa poprzednie i nie pokazało mi drugiej kreski w ogole, wyszła jedna a po drugiej nie ma nawet śladu... Nie wiem jak mam to interpretować, czy tamte dwa pierwsze testy z jednej firmy były jakies nędzne?.. Prosze o pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Witam!
Od trzech dni spóźnia mi się okres. Testy ciążowe wychodzą negatywne, lub pozytywne ale z bardzo bladą drugą kreską (zrobiłam ich mnóstwo). Test beta hcg wynosi 1,2. Dodam że choruję na niedoczynność tarczycy. Czy jest możliwość że jestem w ciąży??
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam i bardzo proszę o poradę.
4.03 dostałam miesiączkę, cykl mam nierówny, od 30-36 dni. Kolejny "okres" dostałam 25.03. "Okres" bo jak na moje zwykłe krwawienie był raczej słaby, ale jak zawsze trwał tydzień. Ponieważ jestem trochę paranoiczką, stwierdziłam, że dla własnego świętego spokoju pójdę na betahcg. -to był piątek, 5.04
Wynik wyszedł 23,53mlU/ml przy normie laboratorium "do 5 poza okresem ciąży".
Dziś rano ponownie zrobiłam betę, w innym laboratorium i wynik "<0,1mlU/ml"<br /> Dodam, że nie uprawiałam seksu, jedynie petting. Mam zamiar jak najszybciej pójść na USG, ale mimo wszystko liczę, że wcześniej dostanę jakąś odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...