Skocz do zawartości
Forum

Rozpieranie w podbrzuszu po pettingu


Gość balwanek55

Rekomendowane odpowiedzi

Gość balwanek55

ostatnio byl u mnie chlopak . nie doszlo do przerwania blony dziewiczej. Wlozyl czlonka bez zabezpieczenia na jakies 3o sekund i wyjal . potem nie wkładał . Tylko palce co mnie zabolalo ale nie doszlo do przerwania. od dwoch dni mam dziwne co: w pierwszym dniu bylo mi słabo i krecilo sie w glowie a od dwoch dni mam dziwne uczucie w brzuchu jak siedze to mnie drażni a jak stoje to czuje uczzucie rozrywania sie skory .

Odnośnik do komentarza
Gość Mała__Mi

to tak :
1. Błona dziewcza to nie zasłona pancerna, to że nie doszło do przebicia jej o niczym nie świadczy
2. Jeśli doszło do penetracji nawet krótkiej i niepełnej, pozbawionej wytrysku to tęz istnieje nikła szansa że mogłaś zajść. Poczytaj o preejakulacie sobie.
3. Pierwsze objawy ciąży ( nawet jeśli być zaskoczyła) nie pojawiają się na drugi dzień od stosunku....

Odnośnik do komentarza

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest znikome. Ponadto opisane przez Panią objawy są bardzo mało charakterystyczne i nie ma takiej możliwości, by na ich podstawie postawić jakąkolwiek diagnozę. Jeśli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości co do stanu swojego zdrowia, proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...