Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko ciąży po wytrysku na brzuch


Gość dorrr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam problem. Nie wiem czy moge byc w ciazy... Mam 20 lat i do tej pory regularne cykle.
17 listopada doszlo pomiedzy mna a chlopakiem do zblizenia. Nie bylo jednak pelnego stosunku pochwowego (nie wszedl, poniewaz pojawil sie bol), dodakowo mial zalozona prezerwatywe. Jednak po tym byly pieszczoty i mial wytrysk. Sperma byla na moim brzuchu oraz przescieradle. Lezalam tam, i nie umylam brzucha. Wiem to glupie, ale czy moglam zajsc w ciaze?
Dodam ze okres mialam 28 sierpien, 2 pazdziernik 7 listopad. Trwa 7 dni.
Po tym zdarzeniu mialam grzybice pochwy. Dostalam jednak okres 6 grudnia. Od 17 grudnia zaczelam przyjmwowac antybiotyki na grzybice. W sumie byly ich 3. 2 dopochwowo 1 doustnie. Nastepny okres pojawil sie dopiero 3 lutego... Ponownie 7 dniowy. Byl taki jak zawsze, tzn. nie byl bardziej skapy.
Boje sie zrobic test...
Czy moge byc w ciazy?

Odnośnik do komentarza
Gość princessofcold

Spokojnie. Skoro byliście zabezpieczeni prezerwatywą, która nie pękła i dodatkowo chłopak nie miał w niej wytrysku to ciąża po mojemu jest niemożliwa. Chociaż w swoim przypadku schizuję już do granic możliwości :(
Skoro dostałaś okres i test jest negatywny to bycie w ciąży ...JEST NIEMOŻLIWE. Podobno zajście wcale nie jest takie proste. Chyba, że przeniosłaś sobie spermę na palcu do siebie wtedy ryzyko istnieje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...