Skocz do zawartości
Forum

Wymachy nóg


Gość niemozliwe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niemozliwe

Witam!
Zaczęłam odchudzać się jakiś czas temu, chciałabym wprowadzić również aktywność fizyczną do życia.
Nie lubię ćwiczyć, przyznam się 'bez bicia'.
Zależy mi na wysmukleniu nóg i pośladków.
Jedyne co lubię i co sprawia mi przyjemność to wymachy nóg (w boki, do tyłu i do przodu).
Czy wykonywanie takich oto ćwiczeń pozwoli mi osiągnąć zauważalne efekty?
Pytanie kolejne - jeśli tak, to ile takich serii powinnam wykonywać? Jak często?
Czy mogę wykonywać je w każdej wolnej chwili? Potrzebna jest do tego półgodzinna rozgrzewka? (podobno po 30 minutach spalamy tłuszcz)
Czy wymachy wystarczą?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Gość Nie bo nie

Samymi wymachami to ty cudu nie zdziałasz, to jest dobre ćwiczenie na nogi i na pośladki ale wykonywane w pojedynkę da efekt po bardzo długim czasie. Może dołącz do tego jakieś inne ćwiczenia? Chociażby chodzenie na placach i na piętach, albo jak siedzisz czy stoisz to spinaj posladki i po 5 sekundach rozluźniaj

Odnośnik do komentarza

Witam,
Zgodzę z się z Przedmówcami, że same wymachy nóg nie dadzą dużego efektu. Dlatego też proponuję aby do nich dołączyć inne ćwiczenia na pośladki i uda:
1.


2.

3.

4.

5. Ćwiczenia rzeźbiące sylwetkę
Co do rozgrzewki to proponuję ją stosować, nie tylko podnosi ona tętno lecz także zapobiega powstawaniu urazów podczas ćwiczeń. Jeśli nie masz czasu na 30 minutową rozgrzewkę zrób 15. W czasie rozgrzewki wykonuj ćwiczenia aerobowe np bieg w miejscu, pajacyki, skip A i skip B.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...