Skocz do zawartości
Forum

Uzależnienie od muzyki


Gość Muzyczna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Muzyczna

Mam 18 lat. Ostatnio mam gorszy okres w życiu, i zauważyłam że uciekam w muzykę...bez reszty. Ciągle mam słuchawki w uszach a kiedy je wyciągam i tak ciągle słyszę muzykę, nucę itp.nawet śpię w słuchawkach. Czy to możliwe że uzależniłam się od muzyki? (od razu podkreślę że ta sytuacja nie jest dla mnie problemem. Boje się tylko że niedługo całkiem odetnę się od świata i ludzi)

Odnośnik do komentarza
Gość Mała__MI

wiesz co nie sądze aby to było coś złego :D Ja też tak mam. Swojego czasu prawie zawsze mialam słuchawki w uszach, jechałam do pracy czy gdziekolwiek słuchałam muzyki, w pracy słuchaki na uszach i youtube, powrót z pracy słuchawki i muzyka, w domu to samo. Teraz już jest lepiej słucham muzyki w domu i w pracy bo mi się lepiej pracuje przy niej

Odnośnik do komentarza
Gość Joasiuniek

Powiem tak. Nie każdy odbiera muzykę tak samo. Mnie nałogowe słuchanie muzyki prawie wyniszczyło. Bo to było uzależnienie jak każde inne. Zatracałam się w muzyce bez reszty, szukałam okazji do posłuchania np. wybierałam dłuższe trasy powrotu do domu, żeby móc słuchać więcej, kiedy ktoś mi przeszkadzał w słuchaniu robiłam się agresywna. Doszło do tego, że słuchałam zawsze, wszędzie. Na przerwach, na lekcjach, w domu, tuż po wstaniu, przed spaniem, między posiłkami - ciągle. To sprawiło, że zamknęłam się i odizolowałam. Obudziłam się nagle bez przyjaciół, znajomych, edukacji i z masą problemów. Nie wszyscy muszą mieć z tym problem, nie taki... Ale nawet od muzyki można się uzależnić i teraz bardzo ostrożnie ją sobie dobieram.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...