Skocz do zawartości
Forum

Plamienie po stosunku, upławy i ból podbrzusza a ciąża


Gość be...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam 20 lat, od 3 lat jestem w zwiazku. Od jakiegos roku sie nie zabezpieczamy, przez ten okres ani razu nie zaszlam w ciaze.. Chodz od jakiegos czasu zaczelam sie martwic, poniewasz ostatnia miesiaczka zaczela mi sie 12 grudnia, skoczyla 16.. Miesiaczka trwa zawsze od 5-6 dni i mam duze uplawy.. Z soboty na niedziele, a wiec z 5-6 stycznia, mialam straszny bol w dole brzucha, i w niedziele dostalam lekkie plamienie, ktore trawo do poniedzialku czyli 1 dzien.. W poniedzialek wieczorem zauwazylam ze plamienie sie skonczyla, i tampon bym czysty.. Od tej pory niemam bolow brzucha i zadnych plamien.. A wiec czy moge byc w ciazy ? Czy to moze byc spowodowane zaburzeniami hormonow ? Prosze o szybka odpowiedz..

Odnośnik do komentarza

Witam!
Ponieważ prowadzi Pani aktywne życie seksualne oraz nie stosuje Pani zabezpieczenia ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Istnieje jednak takie prawdopodobieństwo, że Pani objawy nie są wynikiem ciąży a zaburzeń hormonalnych. Zdecydowanie proszę jednak wykonać test ciążowy. Jeśli wynik będzie negatywny proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...