Skocz do zawartości
Forum

Złe relacje córki z rodzicami


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, założyłem ten wątek bo mam pewien problem, mam dziewczynę która ma prawie 16lat rodzinę ma normalną w porządku ale ona nie potrafi się porozumieć z rodzicami dochodzi nawet do tego że ich wyzywa od najgorszych rodzice nie wytrzymują dzwonią do mnie żebym pomógł że sprawę dadzą do sądu itd. A ja zupełnie nie wiem co mam zrobić, wiem tylko że nie ma sensu mieszać w to sąd bo tylko pogorszy sytuację, mówiłem jej rozmawiałem z nią żeby tak nie robiła bo rodzice są najważniejsi ważniejsi nawet ode mnie ale ona dalej robi te niestworzone rzeczy a ja musze potem słuchać że ją gdzieś oddadzą, dlatego piszę tutaj i proszę o jakieś rady co można by było zrobić żeby relację pomiędzy córką a matką się poprawiły.

Odnośnik do komentarza

Adrian a czy Twoja dziewczyna kiedykolwiek była u psychologa? Jeśli nie, to powinni rodzice umówić Ją na wizytę bo straszeniem sądami nie rozwiążą konfliktu.Być moze tak burzliwie przechodzi okres dojrzewania.Często nastolatkowie w tym wieku zachowują się podle w stosunku nawe do własnych rodziców.Trudno to zrozumieć ale tak jest.Dlatego trzeba szukać pomocy z zewnątrz,kiedy rozmowy już nie pomagają.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...