Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu, bolesne sutki i skurcze podbrzusza a ciąża


Gość ma...11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...22.10 2012 skonczyla mi sie miesiaczka.13.11.12 rozpoczela mi sie kolejna.a nastepna 6.12.12.cykl mialam okolo22dniowy.kochalam sie 19 grudnia mogly byc to dni plodne.teraz jest 7 grudnia a miesiaczki brak.stosunek byl zakonczony w srodku i praktycznie od poczatku czulam powiekszona macice mialam skurcze,pobolewajacy jajnik,pojawily sie bolace sutki tak jabkby biustonosz je obtarl(a praktycznie nie nosze biustonosza.biust jest nabrzmialay.od tygodnia brak mi energi ii spie jak niedzwiedz.mam nastroje i nerwowosc jak przed menstuacja.czulam tez takie powietrzew podbrzuszu tak jakby w ciazy.w czasie stresu skurcz juz byly juz po20.12.lubie sobie klasc tez tam reka milej mi.a robilam test.okolo 23.12.12 i 31.12.12 wyszedl negatywnie.test robilam w cykl miesiaczki o ktorym myslam ze sie pojawi.wiem ze powinnam isc do lekarza le zanim dojdzie do tego prosze o rade.czy mozliwe jest ze jestm w ciazy czy tak silna mam sugestie.Wydaje mi sie ze tak.ta sennosc taka dziwna ten brak energi i te skurcze.mam lek przed testem .wczesniejsze moje ciaze zawsze test potwierdzal.jednak teraz dzwoni mi w uszach zdanie lekarza kiedy powiedzialam ze test mi wykazal ze jestem w ciazy-prosze pani niech pani nie wierzy testom.i moze ta sytuacja czhce mnie nuczyc pokory i 3 dziecko pojawi sie tak inaczej tzn wiesc onim..

Odnośnik do komentarza

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Tym bardziej, że zbyt wcześnie wykonała Pani test ciążowy. Proszę bowiem pamiętać, że wiarygodny wynik można uzyskać mniej więcej po 14 dniach od stosunku. Proszę zatem ponownie wykonać test - wynik na pewno będzie już wiarygodny. Oczywiście może Pani także skonsultować się z lekarzem ginekologiem, który potwierdzi/wykluczy ciążę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...