Skocz do zawartości
Forum

Senność, większy brzuch i nudności a ciąża


Gość kasia503251

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasia503251

czy apetyt , senność , troche wiekszy brzuch , nudności mogą swiadczyc o ciązy czy zblizającym sie okresie ?duzo sie naczytałam na róznych forach ze kobieta w ciązy moze miec okres nawet do 6 miesiąca ciązy. Martwie sie poniewaz mialam okres który przebiegał normalnie(nie był za krotki ani za długi) ale własnie mam te objawy opisane powyżej . własnie miesiąc temu uprawiałam sex i na czas miałam okres. wiec nie mam powodów do obaw ? Ogólnie mi sie wydaje ze to tylko w mojej głowie "ciąza" istnieje ;(

Odnośnik do komentarza

gosia2390
Cześć dziewczyny mam problem nie robilam jeszcze testow mam bolesci podbrzusz wrecz skurcze i co jakis czas mdlosci i zawroty glowy czy jest to mozliwe ze jestem w ciazy? prosze o odpowiedz jezeli mialyscie cos podobnego

Witam!
W opisie pominęła Pani najważniejsze informacje, tzn. czy prowadzi Pani aktywne życie seksualne, czy stosuje Pani jakiekolwiek metody antykoncepcyjne, itd. Bez znajomości szczegółowych danych trudno bowiem określić prawdopodobieństwo ciąży. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy lub skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

~kasia503251
czy apetyt , senność , troche wiekszy brzuch , nudności mogą swiadczyc o ciązy czy zblizającym sie okresie ?duzo sie naczytałam na róznych forach ze kobieta w ciązy moze miec okres nawet do 6 miesiąca ciązy. Martwie sie poniewaz mialam okres który przebiegał normalnie(nie był za krotki ani za długi) ale własnie mam te objawy opisane powyżej . własnie miesiąc temu uprawiałam sex i na czas miałam okres. wiec nie mam powodów do obaw ? Ogólnie mi sie wydaje ze to tylko w mojej głowie "ciąza" istnieje ;(

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów ocenić, czy jest Pani w ciąży. Proszę bowiem pamiętać, że wszystkie wypisane objawy są dość niecharakterystyczne i można je sklasyfikować zarówno jako przypuszczalne objawy ciąży, jako wynik infekcji czy też nieprawidłową interpretacji fizjologicznych odruchów. W celu potwierdzenia /wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...