Skocz do zawartości
Forum

Brązowe upławy przy plastrach antykoncepcyjnych


Gość biel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Właśnie zaczęłam drugie opakowanie plastrów anytkoncepcyjnych, okres już się skończył, ale zmienił się w brązowe (niezbyt obfite) kwaśne upławy. Takie upławy występowały też przy pierwszym opakowaniu, i także o ile dobrze pamiętam w niewielkich ilościach w przeszłości. Czy są powodem do niepokoju? Czuję się dobrze, nic nie boli, nie piecze , nie swędzi. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Witam!
Plamienia śródcyklowe, które mogą objawiać się jako brązowe upławy to jedno z najczęściej spotykanych działań ubocznych występujących podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej (zarówno doustnej jak i przezskórnej). Nasilenie objawów największe jest natomiast w czasie pierwszych 3-4 cykli. Zdecydowanie nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju. Gdyby jednak plamienia się nasiliły lub nie ustąpiły po 4 cyklu proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem. Być może konieczna będzie bowiem zmiana preparatu antykoncepcyjnego.

Odnośnik do komentarza
Gość zmartwionaooo

mam problem. zaczelam brac plastry,przy drugim zaczelo sie brazowe plamienie nawet uplawy do tego mocz jest brazowy i w srodku cos plywa dodam ze 2/4 testy ciazowe wyzszly pozytywne do lekarza dopiero po jutrze a ja sie martwie pomocyyy

Odnośnik do komentarza

~zmartwionaooo
mam problem. zaczelam brac plastry,przy drugim zaczelo sie brazowe plamienie nawet uplawy do tego mocz jest brazowy i w srodku cos plywa dodam ze 2/4 testy ciazowe wyzszly pozytywne do lekarza dopiero po jutrze a ja sie martwie pomocyyy

To mogą być plamienia śródcykliczne,ktore mają prawo pojawiać sie przy hormanalnej anty.nawet do 3-4 miesiecy więc spokojnie.Niepokojące są te testy.Zrób bete i skonsultuj się z lekarzem.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...