Skocz do zawartości
Forum

Kłucie w podbrzuszu po okresie a ciąża


Gość Paula_222

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paula_222

Witam, mam 22 lata, w styczniu w dni płodne uprawiałam seks z narzeczonym, dodam że staramy się o dziecko. okres dostałam 28stycznia przy czym był on prawie nie widoczny, następnego dnia był bardziej obfity, a następne 2 dni była do brunatna krew i koniec. okres trwał 4 dni a zawsze mam po 6-7dni bardzo obfity. mam regularne miesiączki, cykl 30dni. dziś jest 4 dzień odkąd skończyła mi się miesiączka, ale czuję kucie w podbrzuszu w lewej części, dość częste, albo czasami nieustanne. czuje ból także w krzyżu. piersi mnie nie bolą, może tylko czasem swędzą mnie sutki, apetyt miałam dziwny, bo raz mogłam przez długi czas nie jeść nic, ale później jak się rzuciłam na jedzenie to szok. mdłości porannych też nie mam. czasami odrzuca mnie od papierosów. dodam też że tydzień temu robiłam test ciążowy, ale wyszedł negatywny. co mam o tym myśleć? Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość Paula_222

byłam wczoraj na wizycie u gin, stwierdził, że mam pęcherzyk o wielkości 4mm, mam za tydzień udać się do ginekologa w rejonie, czy możliwe, że to może być pęcherzyk ciążowy? a gin jeszcze nie mógł tego stwierdzić?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jak najbardziej istnieje takie prawdopodobieństwo, że jest to pęcherzyk ciążowy. Jest jednak zbyt wcześnie, by lekarz mógł być tego pewnym. Proszę zatem cierpliwie poczekać i za tydzień ponownie udać się do lekarza. Dodatkowo, może Pani także wykonać badanie poziomu hormonu beta-hCG z krwi, co potwierdzi/wykluczy ciążę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...