Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu, brunatny śluz okołoowulacyjny i bóle jajnika


Gość 247241Milena

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 247241Milena

Witam, w 8 dniu cyklu kochalam sie z chlopakiem z zabezpieczeniem, miesiaczkuje regularnie co 28-29 dni, wiec to nie powinny byc dni plodne. Lecz to juz tydzien,a ja dalej nie dostalam okresu. Dodam,ze przed owulacja bylam chora, mialam wysoka goraczke i bralam leki na przeziebienie, a w okresie okoloowulacyjnym pojawil sie u mnie brunatny, glutowaty sluz. W okolicach planowanej miesiaczki pojawil sie metnawy, polprzezroczysty, rozciagliwy sluz, ktory utrzymywal sie przez kilka dni. Od jakichs 3 dni sluz zniknal albo sa jego nieznaczne ilosci. Od kilku dni pobolewa mnie podbrzusze glownie lewy jajnik,lecz okresu brak. Jakie moga byc tego przyczyny i czy brunatny sluz okoloowulacyjny jest normalny?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Po pierwsze proszę pamiętać, że przyczyn braku miesiączki jest bardzo wiele. Może być to wynik zaburzeń hormonalnych, anemii, schorzeń tarczycy, chorób ogólnoustrojowych i wielu innych. W celu ustalenia konkretnej przyczyny proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz zleci badania dodatkowe. A propos brunatnego śluzu to był on po prostu podbarwiony krwią - mogło był to plamienie okołoowulacyjne lub wynik tego samego schorzenia, które skutkuje brakiem miesiączki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...