Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Uczucie spadania


Gość Kajaoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku miesięcy mam wrażenie , że spadam , siedzę i po prostu mam takie wrażenie jakbym odchylała się do tyłu i miała zaraz spaść , dopada mnie lęk taki jak na karuzeli , czuje się tak niestabilnie, gdy leże mam takie dziwne uczucie w nogach i po chwili na całym ciele, jakbym miała wpaść gdzieś nie wiem jak to nazwać , strasznie mnie to męczy , przy tym gdy zasypiam , jestem strasznie rozdrażniona , nie umiem się wciszyć.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Jeśli takie wrażenie występuje także w ciągu dnia, to radziłabym Ci, żebyś poszła do internisty i wykonała podstawowe badania. Warto także skonsultować się z neurologiem. Może to być problem związany na przykład z uchem środkowym.
Jeśli te konsultacje nic nie wykażą - skonsultuj się z psychologiem.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Czesc wszystkim cierpie na nerwice lekowa od 6 lat i znam to uczucie nie raz jak bylem w szkole pocilem sie bo wydawalo mi sie ze zaraz spadne z krzesla albo ze wszystko wokol mnie jest niestabilne jak jechalem autobusem myslalem ze zaraz wpadniemy w jakas otchlan dlatego unikalem jazdy jakimkolwiek pojazdem tak samo jak kladlem sie spac myslalem ze spadam w dol razem z lozkiem moze to zabrzmiec glupio ale nie jest to zbyt przyjemne uczucie zwlaszcza ze meczylo mnie to przez miesiac. pozdrawiam wszystkich!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...