Skocz do zawartości
Forum

Czy mam stulejkę?


killer20

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateuszek 14

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 14-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag...Mateuszek

Odnośnik do komentarza
Gość do pawła

Chłopie, to nie stulejka a załupek!!! Poczytaj posty wcześniejsze i zastosuj się do rad. W przeciwnym razie grozi ci amputacja siurka.
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Umiejętnym waleniem konia możesz to jeszcze rozćwiczyć i uniknąć obrzezania. Poczytaj wcześniejsze posty, zastosuj się do rad, i już dupy nie zawracaj.

Odnośnik do komentarza
Gość jadzia 19

Apel do gówniarzerii:
.. myjcie siurki wodą ciepłą, mydłem, hartujcie zimną. Walcie konia naoliwioną dłonią aż do wytrysku, a po przyjemnym orgazmie też go umyjcie lup dajcie kotu wylizać. Poniewasz sperma to pełnowartościowe białko, to żeby nie schudnąć, bijcie konia tylko tszy razy na tydzień, ja.
Tu na forum jusz dupy nie zawracajcie, bo was psem poszczuję, a jak wyleczycie się z dziecinady, to każdemu dam dwa razy się spuścić w mojej laluni.

Odnośnik do komentarza
Gość jadzia 19

Ja jusz wiem, dlaczego gówniarze przesiadójo tu na forum: dostali po kompie na komunię i się chwalom, że potrafiom zamieścić na forum zdjęcia sfoich siurkóf. Buuuaaaahhha gupie dzieciaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
W rzvciu z seksem bedzie inaczej. Ściąganie majtek dziefczynie bedzie 1 milion razy trudniejsze od klikania na kompie, a wsadzienie siurka do cipki 2 miliony razy trudniejsze.
Wiem coś o tym, , bo wielu trenowało na mnie.

Odnośnik do komentarza
Gość jadzia 19

Ok, ale każdy apsztyfikant musi w przeciągu 12 minut ciągłego ruchania 5 razy się spuścić, wtedy mnie zadowoli, bo osiągnę 2 orgazmy. Piszcie na jadzi19@op.pl ; w mailu załączcie zdjęcie penisa we wzwodzie. Odpiszę w kilka godzin i zaproponuję sekspotkanie u mnie w chacie. Po wybranego kochasia, ale z penisem minimum 16cm sama pojadę mercem. Do miłego spotkania. Jadzia

Odnośnik do komentarza
Gość do buraka

niedrogi buraku, ty masz załupek na chuju, a nie stulejkę. Załupek możesz rozćwiczyć waleniem konia całą dłonią naoliwioną olejkiem bambino. Pomiętaj, by po każdyi wytrysku umyć siurka.
Kilka postów wczecześniej poczytasz, że stulejka to przyrośnięty napletek do żołądzi. Przyrasta z powodu stanu zapalnego wywołanego brudem!!! Zatem często myj chuja przy ścągniętym napletku, a unikniesz i stulejki i załupka. Kumasz jusz tera buraku?

Odnośnik do komentarza
Gość Do PT autora

ponieważ zacząłeś myć penisa i walić konia leczniczo., to pewnie masz już go cacy, czyli bez załupka. Zatem wklej teraz zdjęcia penisa, ale w pełnym wzwodzie, czyli tuż przed wytryskiem, a nawet podczas wytrysku. Asia 20

Odnośnik do komentarza

jak strzelisz spermą na odległość 2. metrów, to Ci dam wsadzić siurka na golasa i spuścić się do mojej cipuni. Na zdjęciu powinien być widoczny strumień spermy lecący do miski odległej na 2 m od twojego penisa!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

~killer 20
po wytrysku dałem psu wylizać spermę z penisa, i franca ugryzł mnie aż do krwi. Czy mam iść z nim do weterynarza sprawdzić czy nie ma wścieklizny, bo się bardzo biję, a mamie wstydzę się powiedzieć?

Wyßlij zdjéciaq jak to wygláda moze da sie to w domu opatrzyc a co do psa to zelezy jak rana sie goi

Odnośnik do komentarza

Siemanko czy to załupek czy co? 

Normalnie gdy mam penisa w zwodzie mam żołądź zasłonięty napletkiem i mogę go normalnie zsuwać i jak się masturbuje jest wszystko git, natomiast gdy uprawiam seks z dziewczyną, napletek zsuwa się całkowicie i nie chce się sam odprowadzić.. robi się taki pierścień i no nic nie boli, gdy penis maleje do stanu spoczynku to wtedy naciągam napletka i fajnie git zachodzi.. co to może być? nie będę ukrywał.. przeszkadza mi to.

Odnośnik do komentarza
Gość Offre de crédit fiable

Offre de crédit fiable et sérieuse gratuitement

Un argent rapide que vous pouvez obtenir sans quitter votre maison?
Un moyen
simple d’obtenir des fonds pour: * Partir en vacances?
* Améliorer la liquidité financière?
Un prêt en ligne
est une solution
qui vous permet de respirer, surtout pour les personnes qui n’ont aucune chance d’obtenir un prêt bancaire traditionnel.
Les structures financières et les
personnes de bonne foi
qui sont disponibles 24 heures sur 24 pour répondre aux appels de prêts personnels et aux plaintes si vous jouez aussi sérieusement.
Nos offres de prêt vont de 1500 € à 8 000 000 €. €
de manière très simple avec un taux d’intérêt abordable de 2% d’intérêt à rembourser « plus de 12 à 360 mois selon le montant demandé ».
financeducoeur@gmail.com
Whatsapp: +33 7 51 94 53 96

Jacques DUCOEUR 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...