Skocz do zawartości
Forum

Ból ,swędzenie i pieczenie u wejścia pochwy


Gość Julia9

Rekomendowane odpowiedzi

Odczuwam pieczenie, ból swędzenie u wyjścia pochwy i na wargach sromowych do tego wydzielina "serkowata", objawy te nasiliły się w ostatnim czasie na początku gdy wystapiło zaczerwinienie i swedzenie byłam u ginekologa pani poradzila mi leczyc sie produktami dostepnymi w aptece i tak stosowałam juz globułki które troche załagodziły sprawę maść, ale objawy wracają dodam we wejscie do pochwy wygląda jak rana zaczerwienione i bardzo szczypie przy siadaniu boli proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza

Dodam że dwa lata temu przechodziłam coś podobnego ale łagodniejsze objawy wtedy wystąpiły, a na wizycie u pani ginekolog stwierdziła po badaniu że mam nadżerkę ale bardzo małą i na razie nie trzeba jej leczyć, czy to może mieć jakiś zwiazek?

Odnośnik do komentarza
Gość tygrysekkk

Nie zwlekaj dłużej! Wybierz się jak najszybciej do ginekologa, który na podstawie wykonanych badań postawi diagnozę i zleci właściwe leczenie. W trakcie leczenia i po nim wspomagaj się probiotykami, dzięki nim infekcja nie wróci. Ja przy ostatniej infekcji bakteryjnej pierwszy raz stosowałam invag i najbardziej jestem zadowolona z jego dużej skuteczności i szybkości działania, założyłam na noc globulkę i rano pieczenie w miejscu intymnym było znacznie mniejsze.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio miewam częste bóle jajników. Takie kłucie w prawym i lewym jajniku na zmianę. W dodatku zauważyłam swędzenie i pieczenie w okolicach intymnych i lekkie ich zaczerwienie + ciągła chęć oddawania moczu (prawdopodobne zapalenie układu moczowego?) Zauważyłam jeszcze, że moje piersi są strasznie wrażliwe na dotyk i lekko pobolewają. Jestem przed spodziewaną miesiączką więc ten ból piersi może być z tego powodu.. Niedawno współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia, po tygodniu dostałam okres. Chcę się wybrać z tym do ginekologa, ale zanim to nastąpi to chciałabym się zorientować co może być przyczyną aż tylu objawów i co może być nie tak? Dodam że zauważyłam jeszcze żółte upławy. Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...