Skocz do zawartości
Forum

Jasna druga kreska po tygodniu od zrobienia testu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Kochałam się z chłopakiem trzeciego dnia miesiączki (29 wrzesnia). Nie doszło do wytrysku. Miesiączke dostałam 1 listopada,nie była bolesna ale dosyc mocno krwawiłam. Mimo wszystko zrobilam test i wyszedł negatywny,po tyg zrobilam kolejny test i wynik także negatywny. Kolejna miesiączka pojawila sie 3 grudnia i była bardzo bolesna ale krwi było mniej. Tydzien po miesiączce zrobiłam test z pierwszego porannego moczu(bobo test) i pojawiła sie ledwo widoczna druga kreska. Kreske zobaczyłam dopiero po tygodniu gdy oglądałam test pod jasnym swiałem. Wystrasztyłam sie troche i zrobiłam kolejny test ale on wyszedł negatywny po tygodniu znowu wykonałam test i kolejny raz zobaczyłam wynik negatywny. Niepokoi mnie ten jeden test gdy wynik był pozytywny. Dodam że nie przyjmuje lekow. Czy warto robic kolejny test jezeli minęły już 3 mies? Prosze o porade

Odnośnik do komentarza

Jeżeli doszło do zapłodnienia i zagnieżdzenia zarodka w ścianie macicy - płód produkuję pewien hormon ''beta hCG''. Testy ciążowe pomagają wykrywac obecność tego hormonu w moczu.
Obecność drugiej kreski w polu testowym nie oznacza że jesteś w ciąży. Prawdopodobnie test został źle wykonany lub było za mała ilość moczu.
Wszelkie wątpliwości powinna rozwiać wizyta u specjalisty.

Odnośnik do komentarza
Gość Mała__Mi

Boże widzisz i nie grzmisz....
Proponuje poczytać ulotkę testu, na której pisze, że test sprawdza sie w ściśle wyznaczonym czasie, ponieważ potem wynik nie jest miarodajny. PO tygodniu ( w sumie nie wiem po co go tyle trzymałaś) wynik takiego testu jest nie miarodajny i nie wiarygodny..
Po za tym 6 testów negatywnych można uznać za wiarygodny wyniki + do tego występujące okresy....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...