Skocz do zawartości
Forum

Wyciek spermy z prezerwatywy a ciąża


Gość andzia233

Rekomendowane odpowiedzi

Gość andzia233

Mam do Was pytanie, otóz kochałam się z chłopakiem zabepieczaliśmy się prezerwatywą , niestetty nie umie okreslić czy mam dni płodne czy nie ponieważ miesiączkę mam nieregularną :)/> ostatnio dostałam 12 grudnia jakby to miało w czymś pomóc.
Nie pękła ani nie zsunęła się prezerwatywa jednak jak chłopak stwierdził po szczytowaniu kiedy byłam jeszcze w nim ( ja byłam na górze) leżelismy nieruchomo, trochę wpłyneło do nasady penisa , ja nic nie poczułam . Czy jest prawdopodobieństwo ciąży i czy powinnam udać się jutro po tabletkę 72h po ?Dzięki za odpowiedzi, spanikowałam przyznaje ale nie chce zajść w ciąże obecnie.
0

Odnośnik do komentarza

ja myślę ze nie jesteś w ciąży. a jeżeli będziesz się stresować to okres ci się spóźni wiec narazie się nie przejmuj :) jak bedziesz miała okres to napisz komentarz bo mam podobny problem i staram się nie stresować :))

Odnośnik do komentarza

Witam!
W opisanej przez Panią sytuacji ryzyko ciąży istnieje, aczkolwiek jest niewielkie. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Powinien być wiarygodny mniej więcej 14 dni po stosunku. A propos tabletki "po" stosunku to do Pani należy decyzja, czy chce Pani ją zażyć. Proszę tylko pamiętać, że maksymalną skuteczność ma ona w przypadku zażycia do 72 h po stosunku.

Odnośnik do komentarza
Gość malkontent

Pani doktor to jest ekspertem od medycyny ale na pewno nie od matematyki. Skoro wpis jest sprzed tygodnia a pani odpowiedź sprzed 2 dni to minęło 5 dni (120 godzin). Zatem lepiej byłoby napisać, że już nie ma konieczności brania tabletki, bo czas jej działania minął.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...