Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Nati2013

Czy jogurty owocowe są zdrowe?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jogurt typu jogobella jest zdrowa ? np. z brzoskwiniowa składniki: mleko, owoce (brzoskwinie i sok brzoskwiniowy, sok z marakui) mleko zagęszczone odtłuszczone, syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, aromat, żywe kultury bakterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Trick

Czy są zdrowe to kwestia spojrzenia na nie. Sam sklad jest ok ale jak zobaczysz ile dodane jest cukru to mozesz zdębieć. Lepiej kupic zwykły, naturalny jogurt i dodać albo owocu albo soku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość teresa

Ja kupuję jogurt mleczna polana z Polomarketu. I do tego dodaję mrożone owoce i taka wersja jest zdecydowanie zdrowsza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agiss123

Raczej nie są zdrowe, mogą zawierać barwniki i inne sztuczne substancje. Owoców raczej jest niewiele w takich jogurtach. Lepiej wybrać jogurty naturalne. Można przecież samemu dodać do nich owoce, można je posłodzić miodem, jeśli wolimy słodkie jogurty. Ja jem tylko jogurty naturalne bez żadnych dodatków. Czasami zastępuję jogurty 

https://www.bee.pl/9011-napoje-migdalowe. Bardzo odpowiada mi ich smak. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...