Skocz do zawartości
Forum

Pierwszy raz z zabezpieczeniem a ciąża


Gość djkh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie . 17 Listopada dostałam okresu dwa dni po jego zakończeniu uprawiałam sex pierwszy raz z zabezpieczeniem nie mam żadnych obiawów ciąży lecz powinnam juz dostać nastepnej miesiączki czy mogę być w ciąży co mam robić?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety nie ma takiej możliwości, bym w ramach porady internetowej oceniła czy jesteś w ciąży. Tak teoretycznie, ponieważ współżyłaś z partnerem ryzyko ciąży istnieje. Pamiętaj bowiem, że żadna z metod zabezpieczających nie jest skuteczna w 100%. Cierpliwie poczekaj jednak na miesiączkę - w Twoim wieku bardzo często są one jeszcze nieregularne. Gdyby miesiączka się nie pojawiła wykonaj test ciążowy.

Odnośnik do komentarza

22 listopada kochałam się z chłopakiem z prezerwatywa, dodam, że był to mój pierwszy raz, okropnie bolało i poleciało dużo krwi. Byłam tydzień przed planowanym okresem więc teoretycznie miałam dni niepłodne. Po sześćiu dniach dostałam okres dzień wcześniej i trwał on około 4 dni. Teraz jest grudzień i dostałam miesiączkę dwa dni póżniej. przez pierwsze dwa dni była obfita bolał mnie brzuch i piersi. Zaniepokoiło mnie to, że była dziwnego kolor. Natomiast trzeciego dnia tylko niewielkie krwawienie i to byłoby na tyle. Nie tylko w czasie miesiaczki ale tez jakiś tydzień przed nia był ból podbrzusza i pleców. Zanim dostałam ten okres strasznie się stersowałam czy nie jestem w ciąży i teraz dalej się boję, czasem nie mogę spać w nocy. Była miesiączka a ja dalej się denerwuję myślę czytam o tym. Można zwariować. Chyba nie mam żadnych objawów ciążowych ale sprawdzam dotykam mój brzuch, ugniatam go i troszkę boli mnie w podbrzuszu. Czy te zmiany w moim organiźmie spowodowane są stresem, obawą przed ciążą czy też mogę być w ciąży czego bym nie chciałą. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość ch...93

Witam,
Ostatnio z dziewczyną przeżyliśmy swój pierwszy raz. Wyglądało to następująco po dłuższej chwili pieszczot ( pojawił się preejakulat, ale został wytarty ręcznikiem, a ja tego wogóle nie dotykałem, myliśmy też ręce) założyłem prezerwatywe i wszedłem w nią. Co jakiś czas sprawdzałem czy wszystko jest w porządku. Gdy skonczyliśmy ja nie doszedłem (objawy blue balls), sprawdzałem prezerwatywa była cała i się nie zsuneła. Dziewczyna powinna dostać 06.03 okres, ale jeszcze go nie dostała. Ostatnio miała 04.02 i skończył się 10.02, a do zbliżenia doszło 13.02. Dodam, że wcześniej miała regularny cykl co 30 dni (6.11.2012 , 06.12.2012 , 05.01.2013). Czy to może być ciąża?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...