Skocz do zawartości
Forum

Miesiączka zaraz po stosunku


Gość Kłapouszka.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kłapouszka.

Staram się z moim partnerem o dziecko, ale w ciąży jeszcze nie jestem. Okres spóźniał mi się tydzien, ale test negatywny. Równo po tygodniowym opóźnieniu, nie odczuwałam nic na okres, żadnych bólów, samopoczucia innego itp., nic jak przed okresem. Ale wieczorem uprawialiśmy seks, a w nocy zaczął mi się okres. Zbieg okoliczności czy to o czymś świadczy? Okres jest słabszy niż normalnie i nie mam żadnych dolegliwości miesiączkowych jak zwykle.

Odnośnik do komentarza
Gość koleżenka

Witam,
Mam pytanie. Miesiąc temu kochałam się ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia, mój chłopak nie skończył we mnie i nawet nie doszło do normalnego wytrysku, tylko do wytrysku tego przeźroczystego płynu, który czasem pojawia się przed właściwym, lecz mój facet zapewniał mnie, że nie zostawił nic w środku. Co dziwne, że zaraz po dostałam okresu, ja jednak trochę się martwię i zastanawiam czy mogę być w ciąży. Czytałam o preejakulacie i o krwawieniach w czasie ciąży. Przyznam, że miewam rano nudności, ale już sama nie wiem czy to nie jest spowodowane stresem.

Odnośnik do komentarza

~koleżenka
Witam,
Mam pytanie. Miesiąc temu kochałam się ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia, mój chłopak nie skończył we mnie i nawet nie doszło do normalnego wytrysku, tylko do wytrysku tego przeźroczystego płynu, który czasem pojawia się przed właściwym, lecz mój facet zapewniał mnie, że nie zostawił nic w środku. Co dziwne, że zaraz po dostałam okresu, ja jednak trochę się martwię i zastanawiam czy mogę być w ciąży. Czytałam o preejakulacie i o krwawieniach w czasie ciąży. Przyznam, że miewam rano nudności, ale już sama nie wiem czy to nie jest spowodowane stresem.

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku jak najbardziej istnieje ryzyko ciąży. Sugeruję zatem by potwierdziła/wykluczyła Pani ciążę poprzez wykonanie testu ciążowego. Test będzie już wiarygodny, jeśli do stosunku doszło miesiąc temu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...