Skocz do zawartości
Forum

Bardzo obfita miesiączka przy wchodzeniu w menopauzę


Gość ewa salsa 13

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ewa salsa 13

mam 47 lat, przez poprzednie lata moje miesiączki były regularne ,niezbyt obfite. Teraz od jakiegoś czasu są bardzo, bardzo obfite. Czasami kiedy już miesiączka się kończy i wydaje się że już tylko są plamienia to pojawia się fala krwi. Przemaka podpaska, bielizna oraz ubranie. Pomimo super pochłanialnych - nocnych podpasek nic nie jest w stanie ogarnąć tej fali. Pracuje zawodowo i nie mam możliwości przy każdej takiej fali przebrać się . Może są jakieś specjalne majtki , które pozwolą powstrzymać to zjawisko. Jakie leki ziołowe można brać aby miesiączka nie była tak obfita a pomogłaby przebrnąć przez okres wchodzenia w menopauzę . Dziękuje .

Odnośnik do komentarza

a myślałaś o tamponach? Jak się bardzo boisz to tampon i podpaska i na bank nic nie przecieknie.
możesz jesz używac podpasek Tena Lady one niby są na nietrzymanie moczu ale sądze że z krwią tez sobie poradza. Ale najlepiej było by iść do lekarza i się jego poradzić bo przecież takie obfite miesiączki mega osłabiają organizm i mogą doprowadzić do anemii

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...