Skocz do zawartości
Forum

Czy istnieje prawdopodobieństwo, iż jestem w ciąży?


Gość Clemmie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mam 17 lat i ostatnio współżyłam z moim chłopakiem bez zabezpieczenia. Nie skończył we mnie a tabletkę EllaOne zażyłam mniej niż 24 h po stosunku (ok. 20 godzin). Okresu powinnam dostać tydzień temu lecz nadal go nie dostałam. Są jakieś plamienia i zwiększona ilość śluzu. Czasami pobolewania jajników. Jakie jest ryzyko ciąży? Proszę o szczegółową odpowiedź bo już umieram ze strachu...

Odnośnik do komentarza

Witam. W sierpniu zdarzyło się mi i mojemu chłopakowi "współżyć" bez zabezpieczenia(był we mnie zaledwie chwilę, przed i po sprawdzaliśmy czy z członka nie wydobywa się preejakuliat i go nie było). Nie dostałam miesiączki w przewidywanym terminie(zazwyczaj jest ona dość nieregularna) lecz ok tydzień po, była obfita i trwała 5-6 dni. Aktualnie mam wzmożony apetyt, jestem senna, przybrałam na wadze(0,5kg) oraz powiększoną dolną partię brzucha. Temp poniżej 36Czy jest możliwość że jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Mam 18lat od kilku lat mam w miarę regularne miesiączki, cykl około 30-32 dni. Okres spóźnia mi się już 12 dni. Był to stresujący miesiąc, kłótnia i rozstanie z partnerem, aktualnie jestem chora. Ale w dniu prawdopodobnej owulacji doszlo do sytuacji,parę min po wytrysku czystym członkiem partner dotykał wejścia do pochwy, ja byłam "sucha". Tydzień przed planowanym okresem miałam przed 2 dni ból jak na okres i brązowe plamienie, kilka dni temu biały śluz. Boje się że mogę być w ciąży.

Odnośnik do komentarza

Kurcze tąpie mnie jak czytam takie pytania.
Po pierwsze: masz problem czy jestes w ciazy zrob test albo idz do lekarza
Po drugie: zabezpieczaj sie !
Po trzecie :jak sie zabezpieczasz nie zajdziesz w ciaze raczej na pewno
Po czwarte: kuzwa ! Cipka sie nie oblize jesli nie skonczyl w srodu i byl w gumce nie zajdziesz w ciaze !
Po piate: jesli zadajecie tak durne pytania znaczy ze nie jestescie gotowi na dziecko i na uprawianie seksu
Po szoste i ostatnie ! W ciaze wcale nie jest latwo zajsc bedac w gumce ocierajac sie suchym penisem czy tez uprawiajac petting przez kombinezon

Odnośnik do komentarza

Kurcze tąpie mnie jak czytam takie pytania.
Po pierwsze: masz problem czy jestes w ciazy zrob test albo idz do lekarza
Po drugie: zabezpieczaj sie !
Po trzecie :jak sie zabezpieczasz nie zajdziesz w ciaze raczej na pewno
Po czwarte: kuzwa ! Cipka sie nie oblize jesli nie skonczyl w srodu i byl w gumce nie zajdziesz w ciaze !
Po piate: jesli zadajecie tak durne pytania znaczy ze nie jestescie gotowi na dziecko i na uprawianie seksu
Po szoste i ostatnie ! W ciaze wcale nie jest latwo zajsc bedac w gumce ocierajac sie suchym penisem czy tez uprawiajac petting przez kombinezon

Odnośnik do komentarza

witam, bardzo prosze o pomoc,doszlo do stosunku gdzie do wytrysku nie doszlo wcale,bralam tabletki nieregularnie niestety,po pierwszym blistrze krwawienie wystapilo 8dniowe skape,kolejne krwawienie sie opoznialo wiec zrobilam test-negatywny,krwawienie wystapilo obfitsze ale nie obfite 4dniowe,dwa tygodnie po tym krwawieniu wystapilo ciemnobrazowe 4dniowe plamienie,zrobilam kolejny test rowniez negatywny. czy w takim przypadku prawdopodobienstwo ciazy jest wysokie ?

Odnośnik do komentarza

Witam, zdaje sobie sprawę, ze najprawdopodobniej zupełnie niepotrzebnie sie martwię, gdyż wszystkie znaki na niebie i ziemi mowia, ze jest to niemożliwe. Otóż uprawiałam petting dzien po okresie, cykl mam regularny 29 dniowy, wiec był to dzien niepłodny. On dotknął swojego członka lecz nie było na nim ani spermy ani preejakulatu (preejakulat mógł byc na nim ponad pol godziny wczesniej) po chwili dotykał mnie lecz tylko łechtaczki i okolic sromu. Czy jest jakakolwiek możliwość zapłodnienia?

Odnośnik do komentarza

Od kilku dni stosuje maść clotrimazolum, wczoraj doszło z partnerem (zabezpieczaliśmy się prezerwatywą), ale zapomniałam te ta maść uszkadza lateks, a więc dzisiaj po 11h przyjęłam tabletkę ellaone. Jakie jest ryzyko zajścia w ciążę? Cykle mam nieregularne, więc nie umiem określić jaki to były dni. I czy antybiotyk davercin może obniżać działanie tej tabletki?

Odnośnik do komentarza

niedawno pierwszy raz współżyłam z chłopakiem. Była prezerwatywa, chłopak nie skończył we mnie. Krwawienie po stosunku trwało 5 dni. Czy w tym samym czasie mogłam mieć okres? Ponieważ w kilka dni po seksie powinnam go dostać, a jednak go nie ma.

Odnośnik do komentarza

Witam, Wczoraj kochałam sie z chłopakiem a nie policzyłam sobie dni płodnych. Kochaliśmy się bez zabezpieczenia i w pewnym momencie mu podeszło ale przytrzymał i wyciągnął czy jest prawdopodobieństwo że bez spermy można zajść w ciąże ? A okazuje się to to był dzień idealny na ciąze jak sprawdzałam póżniej w kalendarzu

Odnośnik do komentarza

Witam, robilam testy beta hcg 14.01(stosunek 10.12).moj wynik to <1,20. jak go interpretowac?zastanawiam się, czy to oznacza,że moj poziom hormonu może wynosic np 0,4 czy0,8 a laboratorium nie uwzglednia takich wynikow i wszystkie wartosci poniżej 1,20 są do tego zaliczane?mialam potem okres, ale nie był tak obfity jak zawsze stąd moje wątpliwosci. (robilam testy z moczu przed wykonaniem beta hcg, na jednym z nich wyszla blada kreska- mozliwe, ze po czasie, kolejne negatywne. prosze o opinie

Odnośnik do komentarza

Witam. Miałam łyżeczkowanie około 4tyg. temu, Przez tydzień kochałam się z finałem w środku zaś wczoraj dostałam okres. Czy jest możliwość zajścia w ciąże nawet jak dostałam okres normalny a nie plamienia? Zaznaczę że mam nieregularne cykle. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam. Powinnam dostać okres 27 stycznia. Niestety ani śladu. W ostatnim czasie miałam zatrucie pokarmowe i miałam silne zastrzyki. Wtedy mało jadłam albo wcale przez około 3 dni. Ostani okres skończył się 3 stycznia. W tym czasie wspolzylam z moim chłopakiem 2 razy. Zapewnia mnie że gumka pękła, nawet sprawdzana była i wszystko było ok. Martwi mnie ta sytuacja bo już trochę czasu spóźnia mi się. Mam biały śluz, jestem ostatnio trochę zmęczona, nie mogę się skoncentrować bo ciągle myślę o tym.

Odnośnik do komentarza

Witam. Stosuję tabletki antykoncepcyjne Naraya, podczas 2 tygodnia prawdopodobnie zwymiotowałam pigułkę. Następną tabletkę wzięłam o stałej porze, tj po 24h od zażycia tej, która mogła zostać zwrócona (nie uzupełniłam zwymiotowanej). Kolejne tabletki biorę o stałej porze. Po 6 dniach od "pominięcia" kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży? Czy powinnam skończyć opakowanie? Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam. Staram się z partnerem o dziecko od roku narazie bez żadnych efektów. Staraliśmy się zawsze parę dni po miesiaczce lecz teraz zaczęliśmy odrazu w dzień ostatniego dnia okresu.Ostatnią miesiaczke miałam 23 stycznia z trzy dniowym opóźnieniem. Moje cykle są co 28-29 dni. W 5 dc lekko bolał mnie jajnik gdzie nigdy się to nie zdarzało. Chciałabym dowiedzieć się czy jest możliwa owulacja w 6dc czy dlatego mógł boleć jajnik? Jest możliwość ze dojdzie do zapłodnienia w 6dc. Proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...