Skocz do zawartości
Forum

Koniec z jedzeniem słodyczy


Gość Agnieszka Rypykowska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka Rypykowska

Od dziecka jestem uzależniona od słodyczy, co oczywiście negatywnie wpłynęło na mój wygląd. Ostatnio spoglądając w lustro stwierdziłam ze dłużej tak być nie może. Od tygodnia nie jem nic słodkiego i jednocześnie chodzę na siłownię jednak czuje, że mój organizm nie funkcjonuje prawidłowo. Czy jest jakaś określona ilość słodyczy które mogę spożywać i która nie będzie miała wpływu na moją dietę.

Odnośnik do komentarza
Gość Izabela Malinowska

Słodycze nie są człowiekowi zupełnie potrzebne do prawidłowego funkconowania. Jednak jeśli nie potrafisz bez nich żyć myślę że kluczem do skucesu jest ich odpowiedni dobór. Podstawą jest czytanie opakowań, myslę że jeśli dziennie zjesz jednego batonika, który ma 100 kalorii nic Ci sie nie stanie. Dla ułatwienia wszystkie batoniki fitness nawet te z czekoladą mają ok 100 kalorii tak samo milkyway. Dodadkowo polecam lody, które wbrew obiegowym opniom nie mają tak dużo kaloroii jakby się mogło wydawać.Zycze sukcesów w odchudzaniu.

Odnośnik do komentarza

A czemu w ogóle rezygnować ze słodyczy? Jeść tylko w rozsądnych ilościach, ja mimo że mam problemy z utrzymaniem wagi, nie odmawiam sobie ale też nie przesadzam, nie warto tak sobie życia utrudniać, a spróbuj np. zamienić słodycze na jakieś owoce, może to pomoże:)

Odnośnik do komentarza
Gość Kitessa

Ja sama mam problemy ze słodyczami. Mam tak, że im dłużej nie jem to tym dłużej nie mam ochoty, ale jak mnie napadnie pewnego dnia to, po prostu jest masakra. I w zasadzie nie mam umiaru. Nie potrafię sobie powiedzieć np. raz w tygodniu coś słodkiego.

Odnośnik do komentarza

Nie musisz całkowicie rezygnować ze słodyczy. 2 kostki czekolady czy ciasto zjedzone raz na tydzień czy dwa zjedzone na podwieczorek nie spowodują, że przybędzie nam 2 kg na wadzę.Ważne by zachować umiar i nie folgować sobie ze słodyczami. Podczas diety można jeść słodycze, ale w bardzo małych ilościach. Zamiast słodyczy jednak lepiej jest zjeść owoc np brzoskwinię czy morelę. Możemy także pić herbatki owocowe lub soki, byle nie takie które są dosładzane. Jeśli chce Ci się coś słodkiego możesz przez kilka minut żuć gumę do żucia bez cukru, albo napić się soku lub herbatki owocowej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...