Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

E-papieros a rzucanie palenia


Gość MajaKO

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie e-papieros okazał się bardzo pomocny, co prawda całkowicie nie rzuciłem palenia, bo palę e-papierosa, ale widzę dużą poprawę - już mnie w ogóle nie ciągnie to tradycyjnych papierosów. Zamawiałem zestaw na http://dr-thomas.pl/sklep/ i jak się okazało to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Żona przestała narzekać na zapach, a ja palę znacznie mniej niż normalne papierosy.

Odnośnik do komentarza

mi też ostatecznie udało się rzucić palenie, ale dzięki tabletkom recigar, oczywiście przeszłam też e-papierosa ale dopiero tabletki ostatecznie pomogły mi pozbyć się nałogu. Zdecydowałam się na recigar bo akurat mają przyzwoitą cenę, a kuracja trwa tylko 15 dni, do tego tabletki są pakowane w specjalne blistry więc wiesz ile tabletek masz przyjmować każdego dnia. ja już jestem po kuracji już dawno i do palenia nie wróciłam, jestesm zadowolona, że zdecydowałam się na takie rozwiązanie, bo gdyby nie tabletki pewnie do dziś dnia nie przestałabym palić. 

 

Odnośnik do komentarza

Kiedy rzucałam papierosy nie chciałam żadnego e-papierosa, stwierdziłam , że to żadne rozwiązanie. Ja tez kupiłam recigar i po kilku dniach po dobrym nastawieniu zaczęłam kurację. Piwwrwszego dnia chciało mi się palić ale też nie była to ogromna ochota, potem każdego kolejnego dnia coraz mniej mi się chciało. W sumie teraz już nie palę pond dwa miesiące. I powiem wam, że wcale mi nie było ciężko tak jak sądziłam na początku. Teraz jestem zadowolona i namawiam innych do rzucenia nałogu, to zawsze duzo lepiej dla naszego zdrowia. 

Odnośnik do komentarza

Nie ma co się pchać w epapierosy jak ktoś chce rzucić to od razu trzeba próbować. Mi w tym pomogły tabletki recigar, po kuracji, która trwa 25 dni w ogóle zapomniałam, że paliłam ;) Nie czuję chęci zapalenia i w sumie to już w 3-4 dniu nie miałam najmniejszej ochoty zapalić. Nie było tak źle jak wcześniej sądziłam. A jednak warto rzucić ten okropny nałóg, zdrowie jest najważniejsze i lepsze samopoczucie już nie wspomnę o kondycji ;)

Odnośnik do komentarza

A ja uważam że jeśli miałoby to pomoc w rzuceniu to warto to wybrać jako etap przejściowy. Wiadomo że jest to silne uzależnienie i każda pomoc jest wskazana. A chyba najlepiej albo rzucić w 1 dzień - to wersja ekstremalna dla nielicznych. Albo właśnie etapowo. 

Epapieros jest również szkodliwy nawet jeżeli ograniczy się nikotyne. Wiadomo że dużo mniej ale jest w dalszym ciągu. Nie warto się tu oszukiwać. Są nowe badania niestety które to potwierdzaja. Dlatego najlepsze rozwiązanie to rzucenie. Wiadomo.dla zdrowia. Siebie i innych.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość kociatka

Uważam, że  przerzucenie się  na e-papierosa to jak przejście z jednego nałogu w drugi.  Ja rzuciłam palenie z tabletkami recigar, tak się zawzięłam, że wiedziałam, że mi się uda i wcale nie było tak ciężko jak sądziłam. W ogóle to już po 2-3 dniu kuracji nie chciało mi się palić i nie myślałam nawet o tym. Nie pale ponad 3 miesiące i jestem  z tego powodu bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...