Skocz do zawartości
Forum

Zgaga, dziwny posmak śliny i wzdęty brzuch a ciąża


Gość ch...xu

Rekomendowane odpowiedzi

witam, moja sytuacja wygląda następująco. Martwię się czy nie jestem w ciąży, gdyż męczy mnie trochę zgaga, mam wydęty brzuch, dziwny posmak śliny w ustach, ale robiłam chyba już z 7 testów ostatni w 8tygodniu od stosunku i wyszły negatywnie, w 5 tyg robiłam beta hcg i było 1,2. Dostawałam okresy w terminie, ale byly skąpsze i się szybko kończyły, chociaż można było w nich zauważyć taki śluz z krwią i resztki błony. W wypadających dniach płodnych miałam śluz rozciągliwy, nie do końca przejrzysty, lekko bialawy, dawał uczucie wilgotności, ale po dniach płodnych do dzisiaj nadal mam śluz, a raczej taką maź. mało z tego da się nabrać na palce, ale tak jakby przez niego wejście do pochwy jest dość śliskie i mokre (za 6 dni powinnam dostać kolejny okres) Czy to mimo wszystko może być ciąża? dodam jeszcze ze w różnych dniach cyklu miałam bóle podbrzusza, nie jakoś strasznie mocne, ale jednak dokuczliwe, a może bardziej martwiące. proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jeśli testy ciążowe wykonywane były zgodnie z zaleceniami ulotki to ciążę w tym przypadku można wykluczyć. Powodem upławów z pochwy mogą być zaburzenia hormonalne lub infekcja. W celu diagnostyki dolegliwości z przewodu pokarmowego należy udać się do lekarza rodzinnego, który w razie konieczności wystawi skierowanie do odpowiedniego specjalisty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...