Skocz do zawartości
Forum

Pusty pęcherzyk ciążowy w badaniu USG w ciąży


Gość Pancylina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mój problem polega na tym,że jestem w 12tyg. ciąży ( licząc od dnia ostatniej miesiaczki) Wczoraj miałam USG wewnętrzne, które wykazało,że to 10w6d. Problem w tym, że jest widoczny pęcherzyk a zarodka nie widać :-( Lekarz prowadzący kazał powtórzyć za dwa tyg. badanie USG i stwierdził, że wszystko jest w porządku. A ja się martwię bo miałam delikatne plamienia w 6tyg. i w 10tyg. W pierwszym przypadku byłam 8dni w szpitalu na obserwacji, wyszłam z utrzymaną ciążą. Drugi raz lekarz zbadał mnie i kazał leżeć. Biorę od 6tyg. luteinę, no-spę rozkurczowo. Wszystko tak jak kazali. Czy to możliwe, że straciłam już maleństwo?:-( Są jakieś szanse? Prosze o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość asiunia1994

Spokojnie kochana ciało ludzkie płata różne rzeczy czekaj spokojnie na usg napewno będzie dobrze bądź dobrej myśli bo to jest teraz najważniejsze możliwe że z jakichś przyczyn dziecko nie było widoczne ale żyje i rozwija się w tobie musisz o siebie dbać i słuchać wskazówek lekarza trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza

Witam
Pierwszy dzien miesiączki ostatniej był 11 marca. Jestem w ciąży według obliczeń jest to dziś jest to 8 tydzień. Tydzień temu w poniedzialek byłam u lekarza według wyliczeń 7 tydzień miałam robiobe usg na usg wyszlo że jestem w ciąży, ale lekarz powiedział że wygląda mu to na 6 tydzień a nie na 7 tydzień. Na zdjęciu widziałam pęcherzyk ciążowy zarodka nie widziałam. Oprócz tego mam lekkie plamienie brązowe czasami ale lekarz przepisał mi duphaston 3 razy dziennie. czy jest możliwość że zarodek będzie w że zacznie mu serce bić. Proszę odpiszcie

Odnośnik do komentarza
Gość wlodara

witam,
pierwsze beta27.04-1802
drugie beta 29.04 - 2168
trzecie beta 30.04-2808
czwarte beta 07.05 - 4005
28.04 byłam u lekarza i widac było tylko pęcherzyk, bez zarodka. lekarz powiedział czekać. wizytę mam w czwartek.
beta jest niepokojace, prawda ?
ostatnia miesiączka 22.03
JK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...