Skocz do zawartości
Forum

Depresja u syna i zaburzenia lękowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie czytam wpisy ze zgrozą jak szkoła może dopuścić do takiego zachowania swoich pracowników jak może zezwalać na taką FALĘ wsród uczniów, ja poprostu jestem w wielkim szoku i bardzo mi szkoda Dominika również Pani trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie sprawy,sprawiedliwość musi w końcu zwyciężyć a osoby winne zostać ukarane. Ciekawe czy ta pani pedagog ma dzieci??? Bo nie mogę sobie wyobrazic jak będąc matką można być tak nieczułym na krzywdę innego dziecka i jeszcze kłamać i rzucać obrzydliwe oszczerstwa na jego temat. Jak ta osoba zdobyła zawód pedagoga o poprzedniej dyrektorce i połowie nauczycieli nie wspomne. Po to są nauczyciele żeby zająć się właśnie tą zdemoralizowaną młodzieżą kt€ra mści się dla zabawy na innych słabszych NORMALNYCH dzieciach, a wychodzi że nauczyciele się ich boja i udają że nic się nie dzieje, a jak tylko ktoś komu dzieje się krzywda chcę o tym głośno powiedzieć to robią za niego osobę chorą psychicznie i zdemoralizowaną. Dla mnie jest to normalne że dziecko opowiada mamie o tym co się w szkole dzieje i żali się jak jest mu tam źle a normalnym odruchem kochającego rodzica jest dążenie do wyjaśnienia sprawy i do tego aby bronić dziecko przed krzywdą!!! Mój synek dopiero zaczął zerówkę a córcia ma 1,5 roczku jestem już od dawna przerażona że może coś spotkac złego ze strony rówieśników i nauczycieli tyle się teraz słyszy. Podziwiam Cię kobieto że masztyle siły i że Twoje matczyne serce pełne miłości tyle znosi, bo kto jak nie matka tak zadba o swoje dziecko i uchroni je od złego oraz nauczy miłości i pewności siebie- JESTEŚ KOCHANĄ MAMĄ!!! Pozdrawiam CIE. A pani pedagog i połowie nauczycieli życze prędkiej zmiany zawodu na taką która nie wymaga od nich myślenia a zwłaszcza używania serca!!!- może jakąś przy linii produkcji taśmowej!!!

Odnośnik do komentarza

Przeczytałam Panstwa wpisy dzieki bardzo za te dobre słowa bo jak narazie gdy mowiłam do ludzi kompetentnych niby wszystko obrociło sie przeciw nam.Sama nie wiem skad znalazło sie we mnie tyle siły,ale kazdy rodzic na moim miejscu pewnie by tak zareagował.Ze łzami w oczach czytałam co pisaliscie serio dzieki bardzo.Teraz na lekcjach milutkie panie nauczycielki jak to sie staraja zeby w 2 lekcje polrocze odrazu zaliczył.A jakie zdziwione ze zdolny no bo niby miał byc wariatem.Nawet najgorszemu wrogowi nie zycze czegos takiego ,tego sie wogole nie da opisac.No i czekamy na tego kuratora co dostał za demoralizacje zeby go do szkoly wysylał i mnie pilnowal zebym kontakt ze szkola miala bo przeciez sie nie interesuje;(jeju porazka normalnie:::::::(

Odnośnik do komentarza

Dodam tyle ze diagnostyczno konsultacyjna przy sadzie zawiezlizmy go zaplakanego wystraszonego plakal a mowil co sie dzieje a tam tylko stwierdzenie ze histeryzuje 4 godziny testy pisalk w takim stanie ja wchodzilam i przerywalam bo nie moglam sluchac co on przechodzi,az zwracał a wywiad ze mna i z mezem byl taki ja powiedzialam co sie dzieje a 2 mile panie mi na to ze maja czarne na bialym w aktach sprawy co p p w opiniach ma na moj temat do powiedzenia,wiedzialam ze ich opinia bedzie jednoznaczna i z gory juz wywnioskowana zryczałam sie tak jak cholera,tam i wprost powiedzialam ze to jedna klika zero lekarza psychiatry na takiej powaznej diagnozie porazkaaaaa.

Odnośnik do komentarza

Wiesz czasami tez tak mysle ze to chyba straszny sen ,ale niestety to prawda.Mlody ,naprawde dal z siebie wszystko pomagalam mu motywowalam ,grozilo mu nawet nieklasyfikowanie bo pozno zaczol lekcje on pozaliczal na 2, wszystkie przedmiotybo wczoraj byla rada w szkole te orientacyjne stopnie .Ale psychika jego straszecznie zszarpana.Naszczescie znow zaczol wspolpracowac ze swoim psychologiem.Zaczynaja terapie .powolutku z roznych odleglosci stopniowo zacznie z nim podchodzic pod szkole ,no i reszte tych spraw zwiazanych z jego psychikom .Dzis wieczorem wizyta u psychiatry tez tak sie umowilismy ze niby my do niej na 19 ale jak nie bedzie chcial wyjsc narazie mowi oki ale zobaczymy w godzine wyjscia jak nie ja tela ona przyjedzie.Po tych dniagnostycznych pozniej poradni on nie moze pokonac strachu zeby teraz do gabinetu gdzies wyjsc.Czasami to juz padam ale wierze ze go z tego wyciagniemy.

Odnośnik do komentarza

Malwina jesteś silną kobietą i najwspanialszą matką na świecie,jeżeli sprawą zainteresowałaś tv to sytuacja nabierze rozpędu,....szlak trafia żebyś musiała szukać sprawiedliwości nie tu gdzie nie powinnaś ....,ale takie czasy gdzie manipulacja faktami doprowadza do tego że bezsilność człowiekowi podcina skrzydła.

Malwina mimo wszystko życzę Tobie, Dominikowi i całej rodzinie radosnych Świąt,dużo nadziei że sprawiedliwość zwycięży, zdrowia przede wszystkim dla Dominika ,.Tobie wytrwałości...Pozdrawiam serdecznie.:-)

Odnośnik do komentarza

Witam uf ciezka praca moja ,psychologa i p doktor przynosi powoli efekty.Syn zaczyna wdrazac sie w codziennosc.Mineło juz to co było najgorsze.Z nauczycielami pracuje fajnie.Zaliczyl pólrocze nawet i na 4.przez połtora miesiaca nadgonil ciezka praca motywowalismy go non stop,narescie nie mysli tylko o spaniu o tym ze nic nie ma sensu.Została jeszcze ta fobia na szkole za nic nie moze przejsc obok szkoły, jeszcze nie daje rady ale powolutku i mam nadzieje ze przełamie ten lek.Trafilismy na naprawde wspanialego lekarza kogos kto ma wielkie serce dla pacjenta::)

Odnośnik do komentarza

Hej Malwina, dobrze czytać takie słowa,cieszę się przeogromnie że jest znacznie lepiej, zdolny chłopak, nadrobił kawał materiału,to znaczy że terapia daje efekty. Znakomicie że trafiliście na dobrego lekarza,to jest tak ważne żeby mieć do lekarza zaufanie, tym bardziej że Domino swoje przeszedł,.....powolutku i oswoi się z budynkiem szkoły, potrzeba trochę czasu, zobacz jaka jest poprawa w ciągu półtora m- ca ,ogromna.
Trzymam kciuki i pozdrawiam:-)))))

Odnośnik do komentarza

Witam tak bardzo sie ciesze ze syn powoli wraca do spoleczenstwa ,czasem juz sie osmieje.Nawet nie zdawałam sobie sprawy ze tak naghle człowiek moze załamac sie psychicznie.Jutro lece w sprawie przedluzenia nauczania zaniesc wniosek do poradni.Od tygodnia z dnia na dzien zwlekaja z opinia ze szkoły a bez tego nie rusze dalej.Jutro ma byc na bank zobaczymy.Głupio teraz napisac ze jest obowiazkowy ze ma same dobre stopnie ze dobrze wspolpracuje z nauczycielami.A po awanturze w szkole teraz kazdy nauczyciel pisze opinie po lekcji ktora ja podpisuje na temat młodego.Wiec nie da rady znow wypisywac glupstw na jego temat , tylko to co nauczyciele pisza po lekcji,same pozytywy.Czasami jestem wypompowana,ale przeciez to moj syn wiec,po chwili znow praca pełną para. Dzieki bardzo za wsparcie i te miłe słowa.;;)

Odnośnik do komentarza

Hej Malwina,wiesz jak się cieszę że Dominik w coraz lepszej formie,wiesz załamał się szybko bo jest bardzo wrażliwy, może twardziel poradził by sobie w inny sposób, jakoś odreagował....kazdy z Nas ma inną psychikę, każdy inaczej reaguje na stres....coś się przeleje i to wystarczy żeby człowiek się załamał,a dzieciak jest w okresie dojrzewania,więc szczególnie wrażliwy .....ale jest dobrze a będzie jeszcze lepiej...musi być, innej opcji nie ma.:-)))))trzymajcie się.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...