Skocz do zawartości
Forum

Plamienia po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych


Gość młodamamka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość młodamamka

Witam, mam 25 lat, w czerwcu urodziłam pierwsze dziecko, ze względu na to, że nie karmiłam piersią mój ginekolog po okresie połogu przepisał mi tabletki antykoncepcyjne Marvelon (ale ja postanowiłam je odstawić), ostatnią tabletkę wzięłam 6 listopada, miesiaczkę dostałam 11 listopada i trawała ona 3 dni. A teraz 26 listopada dostałam plamień. Czy to normalne? Napisze też, że wcześniej przed ciążą brałam tabletki przez 3,5 roku ale inne "yasminelle" i po ich odstawieniu cykle od razu były regularne. Martwię się tymi plamieniami.

Odnośnik do komentarza
Gość Edyta222222

11 gru dostalam miesiaczke trwala do 16gru gdzies tydzien puzniej przez piec minut bolal mnie lewy jajnik ale to byl straszny bol jak skurcz porodowy 28gru zauwazylam sluz w ktorym znajdowaly sie zmazy krwi na drugi dzien mam krwawienie trwa juz 2 dzien nie jest obfity czy Pan doktor moze powiedziec co to moze byc, a 2 miesiace temu przesatlam brac tabletki anty

Odnośnik do komentarza
Gość k_rakuska

moze to jakies zapalenie albo infekcja, po tabletkach antykon.ja tak wlasnie mialam, musisz do gina sie wybrac, a poki co bierz probiotyki np.lactovaginal, ktore beda cie chrnic przed ewentualnym rozwojem infekcji

Odnośnik do komentarza

Witam. Otoz 2 sierpnia odstawilam tabletki anty. 4 sierpnia dostalam krwawienia z odstawienia ,ktore trwalo 3 dni. 16 sierpnia dostalam prawdziwa miesiaczke(przynajmniej tak mi sie wydaje) trwala ona 6 dni tak jak miesiaczka przed rozpoczeciem antykoncepcji hormonalnej. Od odstawienia tabletek kochalam sie z partnerem bez zabezpieczenia regularnie. 9 wrzesnia pojawily sie u mnie dziwne plamienia w kolorze brazowym czasami z krwia i sa bardzo skape trwaly do 13wrzesnia(dzien miesiaczki ktora si

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...