Skocz do zawartości
Forum

Bolesna masturbacja


Gość dziewica 30

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dziewica 30

Jestem 30 letnią dziewicą i niestety pewnie już tak zostanie,nigdy nikogo nie miałam gdyż jestem bardzo otyła z powodu cukrzycy.Przez bardzo długi czas wypierałam temat seksu ze świadomości ale ostatnio mam silne napięcie płciowe .Wczoraj w nocy robiłam sobie palcówkę,oczywiście najpierw się pieściąm na zewnątrz żeby się podniecić,byłam wilgotna,ale kiedy spróbowałam włożyć jeden palec szczypało mnie bardzo.Potem z dużym trudem włozyłam dwa palce,wykonałam kilka ruchów ale bolało i szczypało okropnie więc przestałam.Bezpośrednio po masturbacji na majtkach zauważyłam ślady świeżej krwi,ale były one nie pośrodku tylko po lewej stronie,i tam mnie też boli od wczoraj,tzn.tylko z lewej strony boli i piecze mnie pochwa,piecze mnie i boli dół brzucha .Czy przerwałam błonę dziewiczą?Czy może coś innego sobie uszkodziłam skoro tylko po jednej stronie mnie boli?Jestem bardzo otyłą osobą więc nie mogłam się masturbować w pozycji na wznak z rozłożonymi nogami bo tak nie sięgam do pochwy niestety...Robiłam to na boku żeby mi brzuch tak nie przeszkadzał,ale nogi nie były tak szeroko rozwarte,pochwe czułam że mam ściśniętą,czy przez to mogłam sobie coś uszkodzić?Do ginekologa nie pójdę bo wstydze sie owłosienia,jestem bardzo zarośnięta tam na dole a nie mam jak sie ogolić bo nie sięgam przez ten przeklęty brzuch,prosze o odpowiedz co może być uszkodzone czy naderwane po lewej stronie.

Odnośnik do komentarza

A nie pomyślałas o tym żeby schudnać? Sama przyznajesz, że tusza niszczy Ci życie, radość z niego. Nawet nie masz dostepu by się samozadowalać. Możliwe, ze przerwałaś błonę dziewiczą. Musisz isć do ginekologa, ponieważ masz już 30lat! wiesz ile kobiet dziennie umiera na raka szyjki macicy czy innych podobnych.. Proszę, zacznij dietę. Nie jedz słodyczy, nie pij słodkich napoji, tylko niegazowaną wodę mineralna( conajmniej 1,5litra dziennie)i zieloną herbatę( nie słodzoną!!, Jedz 4 posiłki dzienni w małych ilościach, zrezygnuj ze słodyczy!! jedz duzo warzyw i owoców. Chodx na spacerki codziennie( może przyda się piesek, który wymusi na Tobie spacery), przy okazji będziesz miec przyjaciela! Mozesz tez zacząć jezdzić na rowerze. Schudmniesz, poczujesz sie zdrowsza i atrakcyjniejsza, będziesz umiała się ogolić i pojść do ginekologa :) Więcej samozaparcia!

Odnośnik do komentarza
Gość dziewica 30

Widzę że błędem było napisanie na tym forum,jak osoba jest,,inna''to od razu jest linczowana.Jak myslicie że otyłość powstaje tylko z przejadania się to jesteście bardzo ograniczeni.Choruję na zespół Cushinga,wpiszcie sobie to w google to przeczytacie że podstawowym objawem tej choroby jest właśnie otyłość,i to otyłość charakterystyczna-tłuszcz odkłada sie na brzuchu,karku i ramionach,ręce i nogi są szczupłe,tzw.sylwetka cushingoidalna.Poza tym mam też cukrzyce typu 2.A na nadnercza przyjmuję sterydy które jak wiadomo tuczą.Gdybym miała możliwość schudnąć,już dawno bym to zrobiła.Ale najłatwiej jest osądzać innych,co za ludzie,żal pl

Odnośnik do komentarza

Hasło Żal.pl jest dziecinne, wieć zastanów się kto tu jest niedojrzały. Wiele chorób powoduję otyłość, ale jak się bierze leki i UPRAWIA SPORTY MOŻNA SCHUDNĄC! A Ty mówisz mam to, a przez to się tyje i ch**, nie mam innego wyjścia. BZDURA!! Ja też choruję na niedoczynność tarczycy a przy tym się tyje strasznie a jestem chuda jak zapałka i co wclaje nie jem dużo. Nie napisałaś jak u Ciebie z dietą. Ale wywynioskowałam, że jej nie masz. Co chciałaś usłyszeć? Jak mamy Ci pomóc jak całą drogą nieszczęsną w tym wątku jest Twoja tusza, przez którą nie umiesz się ogolić i zmasturbować. Co mamy Ci powiedzieć? Żebyś przedłużyła sobię ręce? Daj spokój, nie rób z siebie ofiary losu. Trochę silnej woli i wszytsko się uda, a nie obrażanie wszytskich wokół

Odnośnik do komentarza

Ale moja droga kto Cię linczuje... nic nie piszesz o swojej otyłości po za tym że ją masz. skąd my mamy to wiedzieć. moim zdaniem powinnaś iść po porostu do ginekologa, przebadać się, bo to że boli cię podczas masturbacji nam nie wiele mówi bo to może być wszystko, od zarysowania, po stan zapalny albo jakąs infekcję grzybiczną czy bakteryją.

Odnośnik do komentarza
Gość dziewica 30

Nie pisałam nic o diecie bo to chyba normalne że jak choruję na cukrzycę to jestem na diecie,każdy inteligentny człowiek się domyśli.I mimo to nie chudne bo tycie jest objawem nadmiaru kortyzolu ,a nie ubędzie mi go przez katowanie sie na siłowni lub głodówke.To tyle dla niedouczonych.

Odnośnik do komentarza

Dobra wiesz co jak masz z taką "mordą" się do nas odzywac to nie pisz. O co Ci chodzi? Wyzywasz się na wszystkich za swoje problemy. Każdy je ma, a ty nawet nie potrafisz pogodzić się z prawda. KUP SOBIE WIGRATOR nie bedziesz potrzebowac rąk. Trzymaj się, cześć

Odnośnik do komentarza

Jeżeli jesteś dziewicą powinnaś robić to tylko jednym palcem,wkładaj go niezbyt głęboko a przed masturbacją użyj żelu nawilżającego,najlepiej posmaruj sobie całe wargi sromowe,łechtaczkę a w wejście do pochwy nałóż większą ilość.Nigdy nie dotykaj się suchymi palcami.Jeśli chodzi o pozycję to moze podłóż pod pupę poduszke lub zwiniętą kołdrę,może wtedy łatwiej sięgniesz do pochwy.A jak sie nie uda to myśle że warto poprosić o pomoc zaufaną osobę(kobietę),zawsze lepsze to niż frustracja z powodu niezaspokojenia,może to być np koleżanka albo siostra sama wiesz najlepiej.Jeśli sie wstydzisz leżeć z rozłożonymi nogami przed kimś to może spróbuj położyć sie na boku jedna noga wyprostowana a druga podkurczona do brzucha,albo obie ugięte w kolanach i podkurczone do brzucha(jak wolisz)i niech ci wsunie palca w pochwe od tyłu delikatnie ,najpierw nie wykonywać żadnych ruchów żebyś się oswoiła z obecnością palca a potem albo delikatne ruchy w przód i w tył albo niech ci masuje przednią ścianke pochwy.W takiej pozycji nawet jak zaciskasz nogi pochwa nie będzie uszkodzona.Myśle że taka stymulacja nie powinna cię boleć.Boli cię bo robisz to nieumiejętnie sama.Gdyby jednak okazało się że cię boli podczas masturbacji jak robi ci to ktoś inny to powinnaś iść do ginekologa.Absolutnie nie musisz się golić ,to nie jest wymóg!To że jesteś owłosiona dla lekarza nie ma znaczenia,naprawde nie ma się czego wstydzić.Zarost łonowy nie przeszkadza też w badaniu dlatego nie wstydz się i idz na wizyte.

Odnośnik do komentarza
Gość karinaa123

ja mam 18 lat i mam niedoczynność tarczycy. wszystko zaczęło sie 1,5 roku temu. wcześniej miala bardzo dużą niedowage, pożniej zachorowałam na niedoczynność tarczycy i przytalam dużo. w sumie ot moja waga sie unormowała. znaczy teraz mam leciutką nadwage, ale nie widac tego po mnie poniwaz mam grube kośći i i tak waże wiecej niz wyglądam.
ale odkąd przytylam mam duże kompleksy. przeszkadza mi nawet najmniejsza fałdka. przez to zrezygnowałam ze związku. równiez nikogo jeszcze nie miaalm. podoba mi sie chlopaka w moim liceum ale czuję ze na niego teraz nie zasluguje. dla niego próbuje schudnąć jednak przez moją chorobe jest to bardzo trudne ;<<br /> mam silną motywacje poniewaz teraz go od sibie odpycham. gdyby doszlo do jakiejs sytuacji intymnej bardzo bym sie wstydzila.
ja masturbuje sie jakis raz w tygodniu. moni001 dlaczego mowisz ze dziewice moga sobie wkladac tylko jeden palec??
ja przeważnie uzywam 2 a jesli jestem bardzo podniecona to zmieszczą sie nawet 3 ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...