Skocz do zawartości
Forum

Śluz przypominający białko jaja kurze w połowie cyklu


Gość sy...66

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 20 lat od kiedy dostałam pierwszą miesiączkę, w wieku 12 lat- miesiączki mam regularne. Trwają 3-4 dni i są normalne (ani słabe ani też bardzo obfite). Nie stosuję, ani nigdy nie stosowałam tabletek antykoncepcyjnych. Jestem dziewicą. Jednak od jakiegoś czasu zauważyłam ból jajników między miesiączkami. Postanowiłam dokładniej się temu przyjrzeć i zauważyłam, że ból jajnika występuje w 14 dniu od miesiączki (miesiączkuje co 28 dni), ból dotyczy raz jednego jajnika a w następnym miesiącu drugiego. Obserwuje, też śluz i w tym dniu jest gęsty, przypominający białko jaja kurzego. Co mi dolega? Czy jest to normalne?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią objaw, tj. ból jajnika jest wynikiem fizjologicznej owulacji. Obserwowany zaś przez Panią śluz w tym dniu to płodny śluz szyjkowy. Jego konsystencja dość często jest porównywana do białka kurzego. Zdecydowanie nie powinna mieć Pani powodów do niepokoju - są to fizjologiczne objawy cyklu miesiączkowego.

Odnośnik do komentarza

niedawno miałam owulację i powinna mi się zmienić wydzielina z pochwy na mniej obfitą, a tutaj od trzech dni mam strasznie gęsty śluz, który przypomina kurze jajko. do tego czuję jakby dyskomfort, trudno mi to nazwać. miałam coś podobnego z 1,5 roku temu trwało tak z tydzień i potem przeszło. jak myślicie, co to może być?

Odnośnik do komentarza

Dokładnie mam to samo... śluz przypomina białko jaja kurzego lecz też jest przy tym ból brzucha jak przy miesiączce...prawie podobne objawy ( tylko delikatniejsze) również temu towarzyszy taki mocniejszy zapach pochwy. Parę miesięcy temu miałam infekcję drug moczowych, czy też może być to przyczyną takiej barwy i konsystencji śluzu? Proszę o odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...