Skocz do zawartości
Forum

Naleganie na spotkanie a zerwanie


Gość Joyek

Rekomendowane odpowiedzi

Mój chłopak zerwał ze mną po 10 miesiącach związku. Powiedział, że nie wytrzymuje tego, że o wszystko jestem zła i o wszystko mam pretensje. Przez ostatnie dwa tygodnie pokłóciliśmy się kilka razy.
Problemem z mojej strony było to, że on chciał się rzadko widywać, a ja nalegałam na częstsze spotkania. Miałam pretensje jak powiedział, że zadzwoni, a nie dzwonił itp.
Dzisiaj przyszedł do mnie i powiedział, że chce się rozstać, bo już nie wytrzymuje, ewentualnie żebyśmy dali sobie trochę czasu. Z tym, że ja wiem, że podoba mu się jakaś dziewczyna i prawdopodobnie chce spróbować z nią zacząć.
Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. Bardzo ciężko to przeżyłam. Co powinnam zrobić jak zechce wrócić? Czy wróci tylko wtedy jak tamta mu da kosza? Czy powinnam unieść się dumą. Tak bardzo go kocham.

Odnośnik do komentarza

Rozmawialiśmy i on mnie wciąż kocha. Może uda nam się zbudować związek na nowo. Czas pokaże. Na pewno będę się starać inaczej mówić mu co mnie boli. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :*. Dziękuję wam za słowa otuchy (krytyki też).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...