Skocz do zawartości
Forum

Gęsty, pojedynczy śluz z pochwy


Gość helohelo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem . 11dni temu uprawialam seks z chlopakiem. Bez zabezpieczenia. Raczej do wytrysku nie doszlo. Bylam dzien przed okresem. Dzien pozniej dostalam okres ale bylo go malo i byla to sttasznie jasna krew i taka rzadka, praktycznie woda. Na drugi dzien byla juz ciemna ale bylo jej malo, takie plamienia. Kolejne dwa dni mialam bardzo obfite. Krew byla ciemna, gesta i bylo jej bardzo duze.kolejne dni byly juz normalne. Dzis mialam miec owulacje , ale nie zauwazylam zebym miala tyle sluzu co zawsze. Bylo go bardzo malo , praktycznke wgl a na wkladce zauwazylam jasnorozowego gluta , jest na tym zdjeciu; http://www.iv.pl/images/27793390229410333813.jpg . Nigdy wczesniej czegos takiego u siebie nie zaobserwowalam dlatego boje sie .. i teraz moje pytania.. co to jest ten glut? I czy moge byc w ciazy? Bo tez rzez te 11 dni zaobserwowalam ze czasem boli mnie brzuch .. a nigdy nie bolal nawet przy okresie, od tych 11 dni codziennie mam lekkie mdlosci i mam bole glowy prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Wiem ze post jest z 2012 roku ale może komuś to pomoże BYĆ ŚWIADOMYM. Ja tak właśnie przeszłam poronienie ( dwa miesiące od zaplpdnienia)! Najpierw jasna krew a potem bol brzucha, "dzieciatko" które pomyliła Pani z glutem i obfite krwawienie. Najprawdopodbniej zaszła Pani w ciaze miesiac wcześniej, a teraz poronila. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...