Skocz do zawartości
Forum

Dni płodne przy tabletkach antykoncepcyjnych


Gość ak...23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

mam 22 lata, a przez ostatnie 2 regularnie zażywałam tabletki antykoncepcyjne Novynette. 22 sierpnia zażyłam ostatnią tabletkę i tak jak zawsze wystąpiło krwawienie (od 26 do 29 sierpnia), 31 sierpnia czyli dzień po tym jak nie zażyłam tabletki wystąpił krwawy upław. Od tego momentu nie wystąpiło, żadne krwawienie w związku z tym mam pytanie odnośnie płodności. Jak w takiej sytuacji określić dni płodne i niepłodne. Dodam, że nie mam zamiaru odbywać stosunków bez jakiegokolwiek zabezpieczenia.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Z opisu wynika, że 22 sierpnia odstawiła Pani antykoncepcję hormonalną. Proszę zatem pamiętać, że poziomy hormonów w Pani organizmie muszą powrócić do prawidłowych wartości. U niektórych kobiet trwa to nawet 2-3 miesiące, zaś w tym czasie nie pojawia się miesiączka. Oczywiście nie świadczy to o braku płodności. Nie ma jednak takiej możliwości, by w tym okresie przejściowym określić dni płodne i niepłodne. Proszę poczekać, aż cykl się unormuje i wystąpią 3-4 regularne miesiączki. Dopiero wtedy metody naturalnego planowania rodziny zaczną być miarodajne.

Odnośnik do komentarza

Witam mama lat 18 i stosuje pierwsze opakowanie tabletek antykoncepcyjnych Narayah plus czy występują dni płodne nawet jeśli czasami mam opóźnienie 10 minutowe z braniem tabletki? I jeśli tak to ile mniej więcej bd trwać te dni płodne. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...