Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu, bóle podbrzusza, plamienia i upławy a ciąża


Gość st...89

Rekomendowane odpowiedzi

witam 13.07 mialam normalnie miesiaczke 18.07 wyjechalam zagranice 13tego to byl moj ostatni termin miesiaczki bo do dzis jej nie mam mialam dosc czesto plamienia barwy brazowej zielonkawej i zoltej pare razy bylo tak ze ta wydzielina brzydko pachniala czesto mnie boli brzuch w dole czuje w nim jakis ucisk i raz boli z lewej strony raz z prawej czesto miewam w tych miejscach bolesne skorcze z prawej strony podbrzusia wydaje mi sie ze jest wieksza jak by cos tam siedzialo roilam 3 testy i wyszly negatywne ostatni byl jakies 2 tyg temu czy mimo negatywnych testow moge byc w ciazy prosze o jak najszybsza odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam!
Teoretycznie testy mogą dawać wyniki fałszywie ujemne, aczkolwiek jest to mało prawdopodobne. Zdecydowanie jednak powinna skonsultować się Pani z lekarzem ginekologiem. Proszę bowiem pamiętać, że ciąża to tylko jedna z możliwych przyczyn braku miesiączki. Wśród innych znajdują się: hiperprolaktynemia, zaburzenia hormonalne pochodzenia podwzgórzowego, cukrzyca, nadczynność i niedoczynność tarczycy, stres i wiele innych. Proszę skonsultować się zatem z lekarzem ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią, zleci badania dodatkowe i wdroży właściwe postępowanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...