Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Miękki członek


Gość Lukas ST

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 26 lat i masturbuję się 2-4 razy w tygodniu, od pół roku próbuję z dziewczyną uprawiać sex ale nie wychodzi nam to. Ona ma bardzo małą "muszelkę" i nie mogę jej włożyć mojego penisa bo jest za miękki ;/ ostatnio już nas to przytłacza bo chcemy tego bardzo a ja nie potrafię go włożyć.
Dodam że moja partnerka nie jest dziewicą a i ja kilka lat temu miałem kilka stosunków. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jeśli problemy ze wzwodem występują tylko w sytuacji próby podjęcia współżycia płciowego a podczas masturbacji nie ma problemu z utrzymaniem wzwodu to najprawdopodobniej problem ma podłoże psychogenne. W pierwszej kolejności należy jednak wykluczyć organiczne podłoże dolegliwości. W tym celu powinien Pan umówić się na wizytę do poradni urologicznej. W przypadku wizyty w ramach NFZ konieczne będzie skierowanie od lekarza rodzinnego.

Odnośnik do komentarza
Gość Lukas ST

Mógłby Pan coś więcej o tym napisać bo nie mam pojęcia po co do urologa iść z tym, faktycznie podczas masturbacji nie ma problemu i faktycznie to już chyba mój nałóg. Niektórzy pisząc: weś się w garść itp. nie rozumieją chyba tego, że to jest silniejsze odemnie :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...