Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć 3 kg i utrzymać wagę?


Gość badziak

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 23 lata, trzynaście miesięcy temu urodziłam dziecko. Po ciąży zrzuciłam wszystkie dodatkowe kilogramy oraz dodatkowe 13 kg z "przedciążowych" zapasów. Później jednak zaczęłam bardzo powoli przybierać na wadze (ok. 300 gram/miesiąc). Obecnie ważę 63 kg i mam 170 cm wzrostu. Właśnie skończyłam karmienie piersią i boję się, że znowu przytyję. Chciałabym schudnąć jakieś 3 kilogramy i utrzymać taką wagę, ale mimo, że uważam na to co i ile jem, oraz od 3 miesięcy regularnie ćwiczę, waga stoi w miejscu. Staram się nie jeść po 19:00, piję bardzo mało alkoholu, 2-3 razy dziennie chodzę na siłownię. Co robić?

Odnośnik do komentarza

Chciałabym schudnąć jeszcze te 3 kg, bo wcześniej już zeszłam do wagi 60kg i dobrze się w niej czułam. Poza tym bardzo zależy mi na utrzymaniu wagi, która od kilku miesięcy niestety wzrasta i niepokoi mnie ta tendencja, zwłaszcza, że zarówno koniec karmienia piersią, jak i nadchodząca zima może ją tylko pogorszyć:/

Odnośnik do komentarza

kurcze, teraz dopiero zauważyłam, że napisałam 2-3 razy dziennie... oczywiście 2-3 razy w tygodniu chodzę na siłownię:) Nie jestem cyborgiem:)
Druga sprawa, że nie specjalnie widzę efekty tych ćwiczeń, poza może polepszoną kondycją. W talii zgubiłam centymetr w ciągu trzech miesięcy, chociaż żadne brzuszki nie robią już na mnie żadnego wrażenia (teraz robię 100 powtórzeń z piłką lekarską, 2x50 z obciążeniem 25kg i cztery ćwiczenia na różne partie brzucha, takie wariacje na temat brzuszków, każde po 50 powtórzeń), a mój brzuch dalej przypomina galaretkę, do tego odstającą:/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...