Skocz do zawartości
Forum

3 pęcherzyki ciążowe i ich rozwój


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!:)
Pomóżcie bo się bardzo martwię.
3.10 zrobiłam test tzn. 5 testów dla pewności :D i wszystkie wyszły pozytywnie pojechałam od razu do ginekologa, żeby potwierdzić tą informację niestety było jeszcze za wcześnie gdyż na usg dopochwowym nic nie było widać więc uzbroiłam się w cierpliwość. 13.10 dostałam plamienia i od razu pojechałam do ginekologa zrobił mi usg i pojawiły się 2 pęcherzyki jeden o wielkości 0,56 cm drugi odrobinę większy. Lekarz przepisał mi duphaston i kazał cały czas leżeć. Tak też i zrobiłam następną wizytę miałam 22.10 na usg pojawiły się trzy pęcherzyki :D nadal miałam czekać leżeć i brać leki. Z 25 na 26 dostałam delikatne krwawienia przy oddawaniu moczu bez żadnych bóli brzucha. Wizytę miałam 28.10 nadal trzy pęcherzyki oczywiście urosły największy ma 0,97cm drugi podobny trzeci trochę mniejszy. Z wyliczeń moje lekarki wychodzi na to, że jest to 4 lub 5 tydzień na razie echa brak. Czekam z niecierpliwością co dalej. Bardzo bym chciała żeby się rozwinęły wszystkie trzy pęcherzyki. Jest to moja pierwsza ciąż i bardzo jesteśmy szczęśliwi z partnerem jakby nas Bozia obdarowała szczęśliwą trójeczką. Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...