Skocz do zawartości
Forum

Czerwono-brązowe plamienie z pochwy


Kozik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Bardzo jestem Przestraszony ponieważ boje się że moja dziewczyna mogła zajść w ciąże
Stosunek uprawialiśmy 22 Października teraz jest 28 czyli 6 dni temu stosunek był pierwszego dnia po okresie jeszcze resztki plamienia miałem na prezerwatywie stosunek trwał długo nawet bardzo (możliwe że dlatego bo 4 h wcześniej się onanizowałem ) o ile się orientuje i z tego co mi dziewczyna powiedziała miała dni nie płodne i nie doszedłem w dziewczynie tak mi się wydaje w prezerwatywie były małe ilości spermy . wczoraj w nicy pieściliśmy się z dziewczyną trochę i dziś mi piszę że ma plamienia z pochwy jedno o godzinie 15 trochę obfite i o 18 plamki mówi tez że dużo je czy jest możliwe że jest w ciąży ? prosił bym o odpowiedzi jestem naprawdę przerażony

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jeżeli Pana partnerka ma regularne cykle to pierwszy dzień po miesiączce bez wątpienia powinien być bezpłodny. A propos tych aktualnych plamień to mogą mieć one wiele przyczyn, w tym może być to wynik nadżerki, polipów, zaburzeń hormonalnych. Może być to także skutek uszkodzeń błony śluzowej, do których doszło podczas stosunku/pettingu. Ryzyko ciąży jest minimalne i wynika z faktu, że prezerwatywa ma około 80% skuteczność. Gdyby takie plamienia się powtarzały pana partnerka powinna skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję że pomogła mi pani w trudnych chwilach Uspokoiła mnie pani muszę poczytać o bezpiecznym seksie , żeby nie było więcej takich stresów możliwe że nie stresował bym się tak wcześniej gdyby dziewczyna nie powiedziała mi że pierwszy raz ma plamienie i się boi ale jak sama teraz twierdzi wydaje się być wszystko w porządku :)

dziękuję serdecznie
i uważam temat za zamknięty :)
Kozik.

Odnośnik do komentarza

Witam kiedyś już pisałem na tym forum i ktoś mi pomógł mam nadzieje że i teraz tak będzie, mój problem to spóźniająca się miesiączka byłej dziewczyny szczegóły poniżej

Otóż kochaliśmy się zawsze z prezerwatywą ale nigdy w dni płodne i wszystko było ok miesiączka w miarę regularnie przychodziła a w tym miesiącu kochaliśmy się też w dzień płodny oczywiście z prezerwatywą od samego początku . Tylko teraz mam taki problem że jej się miesiączka już spóźnia 5 dzień Wiem co powiecie jalepiej zrobić test ale ona nie . Na początku się tez wystraszyła bo nie miała nawet żadnych oznak okresu w dniu planowanym ale około 2 dni później zaczeły pojawiać się oznaki tzn Tak jak zawsze przed okresem ostre skurcze takie że bierze przeciwbólowe proszki jak nie może wytrzymać i dziś rano już jest 5 dzień bez krwawienia napisała mi że nie ma okresu ale wysypało jej dużo syfków na twarzy i że to też oznaka zbliżającego się okresu ona jest pewna że dostanie go ja się trochę martwię bo 5 dni to już sporo i zaczynam się zastanawiać czy może przy pieszczotach przeniosłem może przypadkiem niewielką ilość nasienia w głąb

miał już ktoś kiedyś taki problem może wypowiedzą się specjaliści będę bardzo wdzięczny .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

A zapomniałem dodać że w połowie miesiąca zaczęła dużo pić ma jakieś problemy, częste stresy była chora przez jakieś 2 tyg brała nałogowo jakieś leki zawsze rzadko jje może to jest przyczyną ?

zapytałem ją jak ona to czuje napisała mi że po objawach i intuicji twierdzi że będzie tylko się po prostu spóźni

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opóźnienie miesiączki u Pana partnerki może wynikać ze stresu, przebytej infekcji, zażywanych leków czy też nieprawidłowej diety. Może być to także ciąża, choć jeśli prawidłowo stosowali Państwo prezerwatywę i nie doszło do jej uszkodzenia, ryzyko jest niskie. Pana partnerka powinna zatem cierpliwie poczekać na miesiączkę. Jeśli krwawienie się jednak nie pojawi w ciągu najbliższych kilku dni, warto wykonać test ciążowy.

Odnośnik do komentarza

Więc tak prezerwatywa na 100% nie pękła ponieważ może to głupie ale sprawdzałem pod kranem nalewając wody wtedy miałem pewność . a jakie jest prawdopodobieństwo że przez stymulację łechtaczki mogło dojść do zapłodnienia ?

co do diety to w tym sęk że ona zawsze mało jje można powiedzieć ze znikome posiłki

pytałem się jej to mówiła że kiedyś nawet do 14 dni jej się spóźnił myśli pani , że może być tak jak mówi i przeczuwa miesiączkę na podstawie objaw ?

Odnośnik do komentarza
Gość zmartwionabbbb

Witam mam zmartwienie. od roku nie bire tabletek anty stralam sie odziecko ale miesiaczka zaczela pojawiac sie co 2-3miesiace bylam u ginekologa i to jednak nie byla dzidzia:( przytylam 12kg jestem oslabiona i mam podejzenia ze mam tarczyce:( zaczelam plamic po wizycie u ginekologa najpierw zywa krwia a puzniej na ciemny braz:( po jakis 8dniach przeszlo i po 3 dniach znowu sie pojawilo:( prosze o porade moze wkoncu bedzie dzidzia?

Odnośnik do komentarza
Gość alicja1993

Witam.
Od razu przejdę do rzeczy. Od dłuższego już czasu mam regularne miesiączki, cykl 28 dniowy. Ostatni okres dostałam 27 lutego. Około 13 marca, czyli w połowie cyklu, a tym samym mniej więcej w dniu owulacji pojawiły się dziwne plamienia. Nigdy wcześniej w tym czasie w cyklu takich plamień nie miałam. Na początku były brązowawe, czyli mniej więcej takie, jakie zwykle miałam na dzień-dwa przed okresem. Jednak wtedy na okres było za szybko. Co gorsza, te plamienia nadal trwają, czyli już około 5 dni. Mało tego, czasem pojawiają się też jakieś czerwone plamki, krwinki. Naczytałam się już różnych rzeczy w Internecie - od plamienia owulacyjnego po implantacyjne. Jeśli chodzi o implantację - dopóki o tym nie przeczytałam nie dopuszczałam takiej możliwości. Ale teraz nachodzą mnie już różne myśli. Jeszcze nie współżyłam, ale uprawiamy z chłopakiem petting. Nie wiem czy istniała możliwość przeniesienia plemników. Wątpię w to, nie wiem nawet kiedy takie ryzyko by istniało, ale teraz dopadła mnie panika. Do zbliżenia dochodziło w dniach od 5 do 9 marca, więc w dni niepłodne, jednak obawiam się, że mogło dojść do jakiegoś wyjątku. Też ciekawi mnie czy jeśli chłopak dotknie gołym członkiem mojej waginy, a jest tam preejakulat, to czy to też jest ogromne zagrożenie lub przyczyna tych plamień (ciąża?) Z kolei naczytałam się wielu przyczyn. Że może to być długa podróż, że wiosna, że zaburzenia hormonalne, basen, że infekcja. Co do podróży - odbyłam taką mniej więcej tydzień przed tym plamieniem. Około 600 kilometrów w jedną stronę, ma to jakiś wpływ?
Ciekawi mnie, że gdy dochodzi do plamienia implantacyjnego, to trwa to 1-2 dni, a u mnie już prawie 5 dni. Co prawda plami rzadko, ale… zawsze jest jakieś ale...

Proszę o jakąś pomoc, radę, cokolwiek. Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna 1998

Witam. Mam pytanie? Bo uprawialam stosunek z moim chlopakie 31 grudnia i 1 stycznia i w styczniu spuznil mi sie okres o 7 dni potem dostalam ale takie plamienie przez 2 dni. I zrobilam test i wyszla 1 kreska i poszlam do lekarza zeby sie upewnic. I zrobil mi badanie i uzg i powiedzial ze jak narazie ciazy nie widac. I jak bedzie sie cos dzialo to zeby przyhsc w lutym. I czekalam na spdziewana miesiaczke.11 lutego i nie ma minelo 13 dni i dostalam ale plamienie takie jasno czerwone i trwalo przez 1 dzien. I dal skierowanie na hcg! I caly czas bola mnie piersi i spuchly mi sutki i boli mnie caly czas podbrzusze. czy to moze byc ciaza?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...