Skocz do zawartości
Forum

Mój partner nie chce uprawiać seksu


Gość Animowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mojego faceta nie podnieca wogóle seks sam mi to oznajmił powiedział że podniecające przy tym jest tylko 5sekund kiedy dochodzi co mam zrobić?? Kiedy przychodze do niego nago to jest dla niego normalne czasem się spojrzy, co mam zrobić?? Mój chłopak ma 23lat. Pomóżcie

Odnośnik do komentarza

Anonimowa... cóż mogę Ci powiedzieć... chyba potrafię sobie wyobrazić jak się czujesz, bo mój facet właśnie chrapie za moimi plecami a ja sobie leżę w czerwonej, koronkowej seksi haleczce załamana i zażenowana jednocześnie, bo się starałam by go zachęcić do seksu, a tu nic. Przytulił się i chrapie :-( Nawet jak dla niego nago tańczę to on siedzi zakłopotany i mówi, że nie wie co zrobić... a ma 28 lat i przede mną miał wiele innych dziewczyn, czyli jest doświadczony.
Wścieka się jak inni faceci na mnie pożądliwie patrzą, ale sam nigdy tak na mnie nie patrzy... aż czasami z tej rozpaczy to mam ochotę go zdradzić by go ukarać i poczuć się atrakcyjna, bo tak się dla niego staram a on mnie traktuje jakby seks ze mną był z obowiązku :-(

Odnośnik do komentarza

Kurczak1999
Szczerze współczuje, przecież kobieta to skarb, jak sama jeszcze potrafi zachęcić, ubrać się seksi i spowodować krążenie krwi w żyłach to jest to !!!!! Czekać na mężą w samych szpilkach w domu aż mąż wróci z pracy :)

przecież kobieta to skarb-te słowa najbardziej mi się spodobały

A może twój chłopak stał się aseksualny? nie wiem...kto go tam wie...ja go nie znam.

Odnośnik do komentarza

Kleo dziękuje Ci bardzo, jeżeli chodzi o mojego faceta to ja jestem jego pierwszą dziewczyną jesteśmy ze sobą 5lat... Kiedy ma do czegoś dojść zawsze ja muszę zacząć on nigdy nie zacznie pierwszy ale odkąd się dowiedziałam że nic go nie podnieca to mi się też odechciało i obiecałam sobie że odpuszcze może kiedyś dostanie ochoty na mnie.... Kleo zapomniałam dodać po pisaniu jesteś bardzo miłą osobą...

Odnośnik do komentarza

~Kleo4
Anonimowa... cóż mogę Ci powiedzieć... chyba potrafię sobie wyobrazić jak się czujesz, bo mój facet właśnie chrapie za moimi plecami a ja sobie leżę w czerwonej, koronkowej seksi haleczce załamana i zażenowana jednocześnie, bo się starałam by go zachęcić do seksu, a tu nic. Przytulił się i chrapie :-( Nawet jak dla niego nago tańczę to on siedzi zakłopotany i mówi, że nie wie co zrobić... a ma 28 lat i przede mną miał wiele innych dziewczyn, czyli jest doświadczony.
Wścieka się jak inni faceci na mnie pożądliwie patrzą, ale sam nigdy tak na mnie nie patrzy... aż czasami z tej rozpaczy to mam ochotę go zdradzić by go ukarać i poczuć się atrakcyjna, bo tak się dla niego staram a on mnie traktuje jakby seks ze mną był z obowiązku :-(

kurcze, jakbym o sobie i o swoim facecie opowiadała, dokładnie to samo, to jest masakra jakaś :))))
dwa razy w m-cu zachęcam go a on mi odpowiada...... nie rób sie erotomanka, czujecie? i czasem miewam te same mysli co Kleo, zdradzic, ukarac, miec satysfakcje, jak ty jestes pies ogrodnika to masz............są dni,ze leze obok i łzy same lecą a pan niestety albo nie widzi albo nie chce widzieć .

Odnośnik do komentarza

Hmm Igraszka... Jeżeli chodzi o stawanie to z tym nie ma problemu... Ja już po prostu nie wiem w czym tkwi problem:( A seksuolog o tym nie ma nawet mowy on sądzi że po prostu tego nie potrzebuje... A może dlatego że jestem jego pierwszą dziewczyną? Ale jesteśmy ze sobą już 5lat idzie już szósty... Z moim ciałem jest wszystko ok przynajmniej mi się tak wydaje ale mówi że jestem bardzo seksowna ale co z tego skoro go nie podniecam:( Bardzo mi smutno z tego powodu....

Odnośnik do komentarza

Jeśli niechęć do uprawiania seksu pojawiła się nagle, warto zastanowić się w którym momencie się pojaiwło czy coś się wtedy stało, coś może dla Ciebie mało waznego ale dla niego tak i o tym porozmawiać, o jakichś uprzedzeniach. Jeśli jednak niechęć była od samego początku - możliwości jest wiele. Może być tak, że ma niski poziom hormonów męskich i nie odczuwa potrzeby uprawiania seksu. Druga kwestia - psychologiczna. Uprzedzenia mogą być z czegoś, mógł doświadczyć czegoś w przeszłości, jeśli np. jest z rodziny dysfunkcyjnej takie problemy zdarzają się dość często, może mieć problemy z poczuciem własnej wartości i seks nie sprawia mu przyjemności, może obawiać się ciąży i ciągle o tym myśli, ktoś napisał o homoseksualizmie - może być ale nie chce się do tego przyznać przed samym soba. Przyczyn może byc naprawde dużo i faktycznie warto by to było omówic z psychologiem. Wiem, że on na pewno nie będzie chciał ale jeśli Cię kocha powinien się zgodzić na rozmowę dla dobra Waszego związku, w przeciwnym razie to będzie dla Ciebie frustrujące i będą ciągłe napięcia między Wami.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Tak kiedyś mi mówił że seks mu jest do niczego potrzebnY, ALE NIE ZWRACAŁAM NA TO UWAGI BO MYŚLAŁAM ŻE SOBIE ŻERTUJE... tERAZ TO I MI SIĘ JUŻ ODECHCIAŁO CO KOLWIEK ROBIENIA W ŁÓŻKU POPROSTU KŁADE SIĘ ODWRACAM DO ŚCIANY I ŚPIE A ON ROBI TO SAMO I NIE MA MOWY O TYM ŻEBY MNIE CHOCIARZ PRZYTULIŁ EHH...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ! Tego kwiatu jest pół światu. Dlaczego więc tkwicie w niesatysfakcjonujących związkach z osobami które nie szanują waszych potrzeb ? Nic się nie zmieni skoro wasi faceci nawet nie widzą tego problemu tylko przerzucają odpowiedzialność na was. Tu trzeba radykalnych kroków, pogroźcie rozstaniem lub wyprowadźcie się na parę dni, może wtedy wasi faceci pójdą po rozum do głowy i zechcą się leczyć. W tej chwili jesteście dla nich za bardzo pobłażliwe. Jeśli jeden z drugim jest krypogejem lub aseksualistą to powinien sobie znaleźć partnera dostosowanego do jego potrzeb a nie niszczyć życia bogu ducha winnej dziewczynie. Nie marnujcie sobie życia z takimi osobnikami !

Odnośnik do komentarza

Powodów, dla których Twój facet nie chce uprawiać sexu może być tak naprawdę mnóstwo... Choć fakt, częściej chyba zdarza się tak, że z różnych powodów to kobiecie spada libido, nie facetowi. Ale weź przeczytaj sobie np. ten arykuł "Gdzie się podział apetyt na seks", w którym opisane zostały różne powody, czynniki, które mogą powodować, że apetyt na seks gdzieś się traci... Może czegoś nie wzięłaś pod uwagę? Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Superg... Nie wiem czy Ty jesteś dziewczyną czy chłopakiem... Ale czytałaś/eś co tu w tych rozmowach pisze?? tu nie chodzi o kolacje czy ładny ciuszek ja nawet jestem nago to niby uprawia zemną seks ale nie podnieca go nic jedynie 5sek przed wytryskiem to chyba nie bardzo zrozumiałaś/eś oco tu biega;/... Do kleo i reszty którzy mnie rozumieją... Wczoraj mój chłopak po dosyć dawnym czasie zaczął mnie sam dotykać przyszedł do łóżka itp ale ja nic z tym nie zrobiłam nie odwróciłam się do niego żeby go przytulić czy coś bo po co mam z nim uprawiać seks skoro on nic nie czuje, dla własnej przyjemności to trochę bez sensu przyjemność powinniśmy razem z tego czerpać a nie tylko ja... Czy miałam racje nic wczoraj nie robiąc z tym że on mnie zaczął dotykać pierwszy??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...