Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej


Rekomendowane odpowiedzi

Stosuję antykoncepcje hormonalną –plastry Evra. Ponieważ dość długo stosowałam plastry postanowiłam zrobić sobie mała przerwę .Ostatni plaster odkleiłam 21 września. Z chłopakiem współżyłam 6 pazdziernika - naszym zabezpieczeniem była prezerwatywa. Nie zsunęła się. Z moich obliczeń wynika że współżyliśmy w dni płodne. Miesiączka powinna pojawić się planowo w poprzednia sobotę tj 20pazdziernika. Mijają 4 dni a miesiączki nie ma. Czuję lekki ból brzucha tzn bardziej w okolicy lewego jajnika który w dniu planowanej miesiączki i dzień po był duzy natomiast teraz pojawią się na chwilkę i znika i jest on bardzo lekki. Delikatnie boli mnie tez kręgosłup tak jak podczas miesiączki. Test ciążowy chce zrobić w sobotę dla upewnienia się czy to nie jest ciąża mimo to że się zabezpieczaliśmy jak wyżej napisałam.
Chciałam zapytać czy opóźniająca się miesiączką może być też spowodowana tym że w obecnej chwili troszke się stresuje tą cała sytuacją i tym że po 2 latach odstawiłam plastry antykoncepcyjne?

Odnośnik do komentarza

Moje ostatnie współżycie było 4 miesiące temu chwilę potem odstawiłam plastry antykoncepcyjne i już nie współżyłam (za wyjątkiem jednokrotnego lekkiego ocierania się przez bieliznę). Ostatnie dwie miesiączki miałam dość regularnie, ale ta ostatnia co powinna być spóźnia się już ponad miesiąc. Byłam wczoraj u lekarza ginekologa ale zlecił tylko badanie krwi i nic w sumie nie powiedział również nie badał mnie. Wyniki badania krwi będą dopiero jutro, a wizyta u lekarza za tydzień. Robiłam też zwykły test ciążowy i wyszedł negatywny. Bardzo proszę o szybką odpowiedź czy mogę być w ciąży? Dodam jeszcze że plastry stosowałam około 2 lata i mam 21 lat. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Skoro okres spoznia sie miesiac to cos jest na rzeczy. Nie wiem czy to ciaza ale nie wykluczone. Pamietaj,ze zwykly test jeszcze o niczym nie swiadczy,zrob bete dodatkowo a jak bedzesz u lekarza to koniecznie niech cie zbada.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...