Skocz do zawartości
Forum

Polskie miss


Gość Myyy

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że niedługo już odbędzie się finał miss, postanowiłam założyć ten wątek, aby trochę podyskutować na temat polskich miss. Moim zdaniem ciągle odrzucamy naprawdę piękne dziewczyny, a ciągle przechodzą jakieś przeciętnej urody, chude, bez biustu kobiety, które nie mają żadnych szans w konkursie miss świata. A wy co o tym myślicie?
Jestem bardzo szczęśliwa, bo do miss Polski przeszła moja znajoma, która jest naprawdę śliczna, zmiotła swoje konkurentki, na wszystkich zdjęciach wygląda pięknie, ma idealną figurę, ma biust, pupę, długie nogi i piękną twarz. Moim zdaniem gdyby przeszła, to mielibyśmy wielką szansę wreszcie w konkursie miss świata

Odnośnik do komentarza

ostatnia wcale taka chuda nie była, tylko, że jest prawie identyczna jak poprzednia.
Co do tego, która jest piękna to rzecz gustu. Jednym podoba się taki typ innym zupełnie co innego. Twoja koleżanka dla ciebie może być piękna a dla drugiej osoby będzie paszczurem. Co do miss to różnie bywa. Moim osobistym zdaniem to więcej w tym polityki niż piękna

Odnośnik do komentarza

Arabika
ostatnia wcale taka chuda nie była, tylko, że jest prawie identyczna jak poprzednia.
Co do tego, która jest piękna to rzecz gustu. Jednym podoba się taki typ innym zupełnie co innego. Twoja koleżanka dla ciebie może być piękna a dla drugiej osoby będzie paszczurem. Co do miss to różnie bywa. Moim osobistym zdaniem to więcej w tym polityki niż piękna

Nie jest dla nikogo paszczurem, bo to nie ten typ, co jednym się podoba, a innym nie, ona po prostu jest ładna i nikt nie zaprzeczy. Bym pokazała zdjęcie, ale nie chcę nikogo tu upubliczniać. Ona jest naprawdę piękna i była bezkonkurencyjna we wszystkich etapach. To nie jest jakas moja dobra koleżanka, żebym musiała za nią obstawać, właściwie rozmawiałam z nią kilka razy w życiu, ale jest naprawdę piękną dziewczyną i żadna się z nią nie równała. Jeśli przejdzie, to wreszcie będziemy mieli szansę.

Odnośnik do komentarza

Myy każde piękno jest dyskusyjne. Zapewniam Cię że dla jednych była by ładna, dla innych piękna a jeszcze dla innych przeciętna czy brzydka. Nawet Angelina nie kązdemu się podoba czy Jlo tak samo choć są pięknymi kobietam
Dla mnie te konkursy nic nie wnoszą, ot ładne dziewczyny biegają po scenie, mam wrażenie że one są jak konie na wystawie, które prezentuje ise na aukcjach,. Przejdą się po wybiegu i zostaną ocenione. Różnica pomiędzy nimi a końmi - konie sie kupuje a on dostają tytuł

Odnośnik do komentarza

Moja koleżanka też startowała do tego konkursu. Ale powiedziała, że po raz ostatni, bo wszystko się dzieje po znajomości. Zwykła dziewczyna z ulicy, bez przysłowiowych pleców nie ma szans, żeby się przebić. I dlatego już wiadomo czemu takie konkursy wygrywają "paszczury". Mam nadzieję, że twojej koleżance się mimo wszystko uda zajść daleko.

Zatrzymaj się na chwilę. Spójrz przed siebie.

Odnośnik do komentarza

~Mała__MI
Myy każde piękno jest dyskusyjne. Zapewniam Cię że dla jednych była by ładna, dla innych piękna a jeszcze dla innych przeciętna czy brzydka. Nawet Angelina nie kązdemu się podoba czy Jlo tak samo choć są pięknymi kobietam
Dla mnie te konkursy nic nie wnoszą, ot ładne dziewczyny biegają po scenie, mam wrażenie że one są jak konie na wystawie, które prezentuje ise na aukcjach,. Przejdą się po wybiegu i zostaną ocenione. Różnica pomiędzy nimi a końmi - konie sie kupuje a on dostają tytuł

Zapewniam cię, że to nie jest typ dziewczyny, która jednym się podoba, a innym nie. Ona po prostu jest piękna i to nie podlega dyskusji, ma już taką urodę, że nawet bez makijażu i tego wszystkiego wyglada jak gwiazda filmowa. JLo i Angelina do pięt jej nie sięgają jeśli chodzi o urodę. Nie będę tu prezentować jej zdjęć niestety. No ale nie o tym miałysmy dyskutować

Odnośnik do komentarza

~Mała__MI
Dla Ciebie jest piękna - ok. Ale nie rozumiem dlaczego nie dopuszczasz że ktoś może mieć inne zdanie.
Swoją opinię na temat konkursów już powiedziałam - jak konie na aukcjach.

nie chodzi o to, że nie dopuszczam innego zdania (nawet nie widziałaś tej dziewczyny więc o czym ty mówisz), ale piszę wam, iż to nie jest przeciętna dziewczyna, jakich wiele tylko naprawdę ładna kobieta, o której nikt nie powie, że jest brzydka lub nijaka, ponieważ nie jest. Nawet gdybym jej nienawidziła, to bym nie powiedziała, że jest brzydka, bo po prostu jest piękna i każdy to widzi, niestety

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...