Skocz do zawartości
Forum

Opinie o szpitalu na Szaserów w Warszawie


xxx1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Podziękowania

Od półtora roku zmagałam się z chorobą kręgosłupa szyjnego (wypadnięcie jadra miażdżystego C5-6) oraz miałam zwyrodnienie lewego stawu barkowego. W 2011 roku zostałam skierowana na rehabilitację, nic to nie pomogło . Byłam zapisana na operację, na 2013 rok. Zostałam przyjęta na oddział neurochirurgii. Operację wykonywał Pan Doktor Arkadiusz W. Dzień po operacji, czułam się jak nowo narodzona. Operacja została przeprowadzona bardzo dobrze, ustąpiły wszystkie dolegliwości. Dziękuję bardzo personelowi oddziału, za miłą atmosferę i troskliwość oraz dobrą opiekę. Polecam oddział neurochirurgii. -Ewa.

Odnośnik do komentarza

W dniu dzisiejszym 10.10.2013 Mój brat miał mieć operowaną przepuklinę, ogolono my pachwiny... zawieziono na blok operacyjny... nie zgodził się na usypianie wcześniej tylko przed samą operacją, na bloku operacyjnym już go usypiają a lekarz się pyta gdzie ma wyniki badań bo nie może znaleźć bo taka operacja nerek jest dość skomplikowana.
Jakie NERKI ! ? dobrze że brat nie zgodził sie na wcześniejsze uśpienie bo by mu nerki wycieli zamiast załatać przepuklinę ZGROZA i jeden wielki BURDE...
Jak się lekarz zorientował o pomyłce zaczął palić głupa że brak jest badań krzepliwości krwi tego i owego więc przeniesiemy zabieg na inny dzień!!!!
Chcieli mojemu bratu wyciąć nerkę!!!

Odnośnik do komentarza

~Paweł M.
W dniu dzisiejszym 10.10.2013 Mój brat miał mieć operowaną przepuklinę, ogolono my pachwiny... zawieziono na blok operacyjny... nie zgodził się na usypianie wcześniej tylko przed samą operacją, na bloku operacyjnym już go usypiają a lekarz się pyta gdzie ma wyniki badań bo nie może znaleźć bo taka operacja nerek jest dość skomplikowana.
Jakie NERKI ! ? dobrze że brat nie zgodził sie na wcześniejsze uśpienie bo by mu nerki wycieli zamiast załatać przepuklinę ZGROZA i jeden wielki BURDE...
Jak się lekarz zorientował o pomyłce zaczął palić głupa że brak jest badań krzepliwości krwi tego i owego więc przeniesiemy zabieg na inny dzień!!!!
Chcieli mojemu bratu wyciąć nerkę!!!

No to nieźle... współczuje bratu, ale w tym nieszczęsciu miał masę szcześcia... a jak się oni potem tłumaczyli z tej pomyłki?

Odnośnik do komentarza
Gość margolcia_63

A na mnie tam zrobili nielegalne badanie.... była taka akcja masz migrenę to ci pomożemy..... okazało się ( po czasie), że lek w fazie badan klinicznych spowodował uczulenie.... nie uzyskałam pomocy.............. i zamiast mnie zapłacić, to ja musiałam zapłacić za leczenie ciężkiej alergii bo program się skończył w przeciwieństwie do migreny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...