Skocz do zawartości
Forum

Mąż prosi żonę, by się prostytuowała za pieniądze


mamusiaM

Rekomendowane odpowiedzi

A moze jest całkiem inaczej.Dobra.!! Jesli faktycznie jest tak jak pisze koleżanka to co z tym zrobić.
Czym tak na prawdę jest prawda ???
Tym co usłyszymy , tym co chcieli byśmy usłyszec czy tym co nni chcieli by abyśmy sie mogli dowiedzieć. Jeze li tym ostatnim , to gdybyśmy wzięli pod uwage pewne nie doskonalości ludzkie , to wtedy odpowiedż nie jest taka oczywista.
Czy choc przez chwile ktoś pomyslał o tym ze nie sa to takie oczywiste slowa. Może być naprawde róznie a jedna z koncepcji odpowiedzi to to ze maz chciał usłuszeć od zony ze woli zyc z nim w biedzie ale w miłości, niz oddawac sie innemu .Moze po prostu ten <<mąż << jest zakompleksiony troche.Pomyslcie sami.Prawda tak na prawde nie jest taka oczywista.<br /> Pozdrawiam i proszę o zdrowa przemyslaną dyskusje. Pomagajmy a nie oceniajmy.PZDR

Odnośnik do komentarza

no nie wiem czy można tak idealistycznie podejście do tego co on jej zaproponował. znając ludzi to nie chodziło mu oto że chciał usłyszeć od żony że woli z nim żyć w biedzie. Po za tym zawsze można to powiedzieć w inny sposób. Nie dziwię się że autorkę postu to zabolało, bo mnie by też zabolało. To tak jakby powiedzieć nie zależy mi na tobie, nie ważne z kim będziesz sypiać i co ci będą robić. Nawet jak to był żart, czy ot tak palnięta głupota to dziwię się jemu, bo mim by takie pytanie nawet do głowy nie przyszłó

Odnośnik do komentarza
Gość Michalina83

A ja. mam męża mamy razem wystawione ogłoszenie matrymonialne mąż nie traktuje mnie jak prostytutki wręcz odwrotnie bardzo się kochamy lubimy sex spotykamy się tylko z parami ja widzę wtym nic złego oczywiście jak mąż traktuje kobietę jak dziwke to oczywiście tylko rozwód

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...