Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu i lekko brązowa linia na brzuchu a ciąża


Gość pa...or

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam okres prawie regularny przesuwa sie czasmi o 2 dni . teraz jest juz 10 dni od terminu. miesiac w czescniej mialam 4 dniowy okres .staram sie o dzidziusia juz 8 miesiecy i nic. bola mnie piersi pojawila mi sie linia na brzuchu lekko brozowa kreci mi si9e w glowie czuje ze jestem slaba zmeczona najchetniej spala bym caly czas boli mnie kregosob czuje bole pod brzusza i bol kiedy siedze w jednej pozycji uciskajac na pod brzusze mam duzo bialej wydzieliny z pochwy. pije rumianek bo tylko on mi smakuje gdzie nigdy go nie lubilam .niechcialam robic testu bo niechcialam kolejnej porazki tzw.jednej kreski ale dzis go zrobilam i test negatywny .czy sa jakies inne choroby ktore maja takie obiawy te co opisama mieszkam zagranica wiec ciezko tutaj z nimi sie dogadac prosze o porade i pomoc zyje naprawde w stresie od rana jak okazalo sie ze jedna kreska niewiem co mam robic prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią objawy to tylko subiektywne odczucia, które zdecydowanie mogą nie mieć nic wspólnego z ciążą. Zdarza się też tak, że pragnienie posiadania potomstwa może indukować pojawienie się takich objawów. Wskazane byłoby jednak wykonanie badań hormonalnych. Badania takie powinien Pani zlecić lekarz ginekolog. Wyniki badań być może pomogą także ustalić przyczynę problemów z zajściem w ciążę. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...